Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek akkor most helyes...

Szerintetek akkor most helyes vagyok vagy ronda, meg van olyan tényleg, hogy egy ronda külsőt ellensúlyoz az intelligencia és a lány vonzódni kezd a fiúhoz vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Sokszor próbálkoztam lányoknál, többnyire csúnyának neveztek vagy levegőnek néztek, aztán mégis megfigyeltem, hogy akiknél nem próbálkoztam ők meg mntha jeleket adtak volna, például volt olyan, hogy haverommal sétáltam előttem sétált két lány és a szebb, formásabb lány hátrafordult rám nézett és mosolygott egy csábosat, ne gúnyolós volt, hanem ilyen kedves, hívogató, talán így tudnám leírni leginkább. Aztán suliban is ha meglátott utánam fordult vagy néha úgy éreztem szándékosna is jönnek arra, ahol én vagyok a barátnőjével, meg a barátnője is totál bekattanth, ha meglátott engem... Nem értettem miért, de itt van egy másik példa, ez már több évvel utána volt, szintén egy haverommal,e gy másikkal és most buszon ültünk, dumálgattunk, egyszer csak haverom szól, hogy nézzek már oda az a lány igen kinézett magának, és csak miattam hátraforudlt alány és nézett, aztán szemeztünk, talán kicsit mosolygott is, előrefordult és valamit súgdolóztak a barátnőjével rólam, kicsit vihogtak is. Haverom szerint bejöttem a lánynak, de én nem tudom mi az igazság, csak az tudom, hogy valahogy másnak éreztem, mint, amkor kicsúfoltak lányok, mert olyan is volt, akkor nagyon megalázóan röhögtek, amikor megláttak és úgy vettem észre az orrommal van bajuk többnyire, mintha abba tudtak volna belekötni. Most meg egy új suliban vagyok és azt vettem észre, mintha az eszem miatt kezdett volna felfigyelni rám több lány is, mert amúgy elég csendes, visszahúzódó srác vagyok, félénk is kicsit, de szívesen beszélgetek, ha valaki hozzámszól, csak magam nem igazán szoktam kezdeményezni beszélgetést. De most kezdem úgy érezni, hogy talán mégsem a külső a lényeg, hanem van lány, aki el tudna fogadni így is, ahogyan vagyok, mégis legjobban annak örülnék, ha tetszenk is egy lánynak külsőre és ő is bejönnek nekem külsőre, persze belsőre is szimpi legyen az is fontos. De úgy érzem kevés vagyok a nekem tetsző lányoknak, ezért nem merek kezdeménezni csak facebookon, ahol valahogy nem sikerült még olyan lányt találnom, akivel kölcsönös lenne a vonzalom külsőre és belsőre is, valami mindig rossz volt. Gyakran gondolok arra a mosolygós szép szemű, bájos lányra, aki utána fordult hátra, hogy mi lett volna ha odamerek hozzá menni, de félek, hogy csak az derült volna ki csak csúfoltak és mindent félreértettem.

2013. dec. 4. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hallottál már az egyéni ízlésről?

Gondolom nem...

2013. dec. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szépség teljesen relatív, valakinek tetszel, valakinek nem, ez így van rendjén. Da ha szeretnél küldhetsz képet, és elmondom, hogy szerintem az vagy-e :)
2013. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Küldenél egy képet magadról?
2013. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:
nahh. Nem tudom, h nézel ki, de. Nekem már volt olyan, h vkinek a külseje elsőre úgy nem fogott meg, de ahogy jobban megismertem, elkezdtem hozzá vonzódni és végül teljesen belezúgtam. Ma sem értem, h végül h lehetett, mert ha ép ésszel belegondolok, semmi vonzót nem találnék elsőre ma sem benne. Szal a belső értékek igenis meg tudnak szépíteni vkit.
2013. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Facebook nem társkereső oldal, ne ott próbálkozz. Ha személyesen mész oda egy lányhoz, akkor az szerintem többet ér a szemében.
2013. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!