Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki beszélgetne velem...

Valaki beszélgetne velem erről a témáról?

Figyelt kérdés

Arról szeretnék beszélgetni hogy milyen a korombeli lányok magánélete.ebbe a témába beleértem azt is hogy milyen fiúk tetszenek nektek, meg persze a többi személyes ügyeket. Természetesen korombeli lányokkal szeretnék beszélgetni.

És ne nézzetek hülyének hogy ilyen kérdést tettem fel :P

14/F :)



2013. dec. 5. 10:44
 1/2 anonim válasza:
szia. 15 éves lány vagyok:3 szóval a lányok nagy része az ilyen "páwákra" bukik.. én személyszerint undorodom az összestől. meg attól is ha a fiúk megjátszák hogy mennyire lazák meg köcsögök meg stb.. én szeretem ha egy fiúnak van stílusa, vagány (de nem paraszt) jó a dumája ez nagyon fontos NEKEM. nemtudom még mire vagy kíváncsi
2013. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt megjegyezném, hogy a "páwák" kinézetre jönnek be (majdnem) mindenkinek, viselkedésre nem feltétlenül. Nekem elsősorban az aranyos fiúk jönnek be. A kinézet is számít, persze, hogy felfigyeljek rá, de nem muszáj álompasinak lennie, akkor is nagyon megtetszhet, ha egyszerűen kinyitja nekem az ajtót. :) Vagy úgy köszön, hogy a nevemet is mondja, és gyönyörű a mosolya. Ezzel azt akarom mondani, hogy ne bunkó legyél, az nem jön be igazából senkinek (aki ilyen pasival jár, az a kinézete vagy a "menősége" miatt teszi), inkább legyél kedves.

14/L

2013. dec. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!