Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, titeket zavar, ha a...

Lányok, titeket zavar, ha a pasi piszkos munkát végez?

Figyelt kérdés
Igazából irodában dolgozok, diplomás vagyok és meg is vagyok elégedve a munkámmal. Még egyetemista korszakból megmaradt, hogy néha amikor van hétvégén lehetőség elmegyek segedmunkaskent dolgozni. Van egy irodai munkatarsam aki nagyon bejon, sokat beszélgettünk stb, de egyik nap meglatott amikor biciklivel épp mentem hazafelé elég koszosan, sajnos azon a meló helyen nem tudok zuhanyozni, meg biciklizés közben úgy is leizzadnek. Azóta kevesebbet beszél velem, meg picit tavolsagtarto lett. Tényleg ennyire gáz néha olyan munkát is végezni, amivel osszepiszkolja magát az ember?

2013. dec. 6. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, ha rendesen tisztálkodik.
2013. dec. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az ilyen munkánál látszik hogy az ember csinált is valamit. Az az ő saját kezű munkája. Becsületre méltó inkább mintsem gáz.
2013. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Költőnő? ***** válasza:

úristen, dehogy!!!!

ez inkább annak a szegénységi bizonyítványa, akit ez zavar!!!! ki ne találd magadnak a hülyeséget. Inkább becsülendő, h nem büdös neked a kétkezi munka

2013. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ez picit visszahozta az egomat :D

Akkor joggal érzem úgy, hogy ezzel a nővel van a gond és nem velem :)

2013. dec. 6. 15:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, én is azt mondom, a nővel van gond, nem veled.
2013. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Beviz Elek ***** válasza:
És a takarító?:D
2013. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
joggal.
2013. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ahh dehogy zavar, én az ilyenekre sokkal jobban gerjedek, mint az irodakukacokra.
2013. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pláne azért is a nővel van gond, mert Te nem csak hogy megfogod a kétkezű munkát, hanem pluszban becsületedre váljon, hogy már fiatalon az egzisztenciát is megteremtetted magad számára! Tehát nem azért dolgozol ott, mert fiatalon linkeltél, nem tanultál, műveletlen vagy, máshova nem vesznek fel...


Az ilyen nő megérdemli, ha egyedül marad élete végéig!

2013. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Annyiban igen, hogy most például pontosan tudom, hogy amikor hazajön a párom, hozza a melósruháit kimosni, és mire elviszem a mosógépig, azt az útvonalat utána takaríthatom fel újra, mert hiába nem veszem ki őket a táskából, a táska is csupa kosz :D
2013. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!