Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy pár lány...

Miért van az, hogy pár lány akinek régebben tetszettem és össze akart velem jönni, most már nem akar?

Figyelt kérdés
Régebben volt pár ilyen eset, de akkor nekem épp nem kellettek. Persze ezt normális módon tudattam velük. Én csak egyszerűen nem vágytam kapcsolatra abban az időben. Most meg hogyha kezdeményezek, úgy veszem észre hogy már nem nagyon érdeklem őket. Miért van ez? Nem lehetne újra kezdeni egy "akkor" abbamaradt ismerkedést? 23F
2013. dec. 6. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Változtál, az ő ízlésük is változott... Nekem sem kellenének semmi pénzért már azok, akik pl. 14 éves koromban tetszettek.
2013. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mért nem vágytál kapcsolatra?
2013. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert megvoltam én egyedül, bulizgattam, csajoztam, stb.. De ezek nem 10 évvel ezelőtti esetek, hanem 2-3.
2013. dec. 6. 15:40
 4/10 anonim válasza:
Megváltozott a kisugárzásod. Én azt vettem észre, hogyha nem akarok senkit, akkor tapad rám az ellenkező nem, ha meg szeretnék, akkor menekülnek. Megérzik az emberek, mindenkinek az kell, akit nem kaphat meg :)
2013. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
miért pont olyat akarsz most,aki anno nem kellett?
2013. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, kösz a válaszokat! :/ :) De pedig szerintem jobban nézek ki most, mint pár éve. :D
2013. dec. 6. 15:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Azért 5-ös, mert valahogy olyan neki a kisugárzása ami nekem tetszik. Meg szép és okos is a lány.
2013. dec. 6. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:

MErt a normális nőknek van tartása!

Akkor elküldted őket, most mit vársz b....?

Istenem!

Neked aztán van bőr a képeden.

A kirohanás nem igazán neked szól, hanem az összes ilyen pasinak, aki eldobott egy lányt,aztán meg később kellene...EZ A VONAT ELMENT!

2013. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nem voltam velük soha sem flegma, meg s*ggf*j. De azért kösz a választ...
2013. dec. 6. 23:23
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!

Oké, hogy nem voltál s.g.fej, de attól még visszautasítottad őket. Lehet szerettek téged, vagy szerelmesek voltak beléd, és ez volt minden vágyuk hogy veled járjanak...nem tudhatod. Én viszont tudom mekkora csalódást okoz, ha a szeretett személy visszautasít. Kell tartás ahhoz, hogy utána ha akar valamit az illető,akkor nemet tudj mondani. Ezek szerint nekik van vagy lehet már tényleg más érdekli őket.

2013. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!