Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rocker csajoknak kizárólag...

Rocker csajoknak kizárólag csak a hosszú hajú srácok jönnek be vagy a rövid hajúak is?

Figyelt kérdés
Csajok véleményére lennék kíváncsi leginkább.
2013. dec. 7. 12:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
jobban felkapom a fejem egy hosszúhajúra,de ez nem zárja ki,hogy rövid hajút szeressek meg.
2013. dec. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól rocker valaki, hogy hosszú haja van meg szegecses bőrdzsekit hord. Bár én fiú vagyok de szerintem nem csak a hosszú hajú srácok jönnek be. De ez a rocker is elég tág fogalom mert a hard rocktól egészen a black metálig általában mindenkit rockernek hívnak.
2013. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Költőnő? ***** válasza:
nem csak.
2013. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak azért kérdeztem mert 2 éve növesztem a hajam és azon gondolkozok, hogy lehet jobb volt röviden.
2013. dec. 7. 13:14
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha rocker csajt szeretnél, akkor ne vágasd le, tapasztalatból mondom! :D.
2013. dec. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
attól függ, hoyg hogy áll neked. de nem a külső a lényeges. személy szerint nekem nem csak a hosszú haj jön be, sőt talán egy jól eltalált rövidebb frizura előnyösebb is lehet.
2013. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól függ hány éves vagy, és a külsőségek terén miben mutatkozik meg a rockerságod. Ha normális (nem szegecses, nem koponyás, nem zenekaros) cuccokat hordasz, akkor nem gáz a rövid haj, de ha tipikusan rockeresen nézel ki, akkor növeszd. Nem érdekli a legtöbb rocker csajt hogy rövid hajjal jobban nézel ki, egy bizonyos kor alattiak és az elvetemültebbjeit úgyis csak ez érdekli. Bár ha normális cuccokban jársz, akkor eleve nem fognak veled szóbaállni.

Egyébként meg de, a rockerség pont hogy a kinézetről szól. Ha nem úgy öltözöl, nem olyan a hajad, stb, akkor max egy olyan ember vagy, aki rockzenét hallgat. A metálosokat meg csak a suttyó köztudat hívja rockereknek.

2013. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Hosszú haj jobban bejön,de a röviddel se lenne bajom,bár leginkább a nagyából vállig érő "Van Helsinges" ami nagyon tetszik :D
2013. dec. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Szerintem, ha jól áll a hosszú haj és kinézetre olyan vagy mint agy rocker, akkor jó, de ha csak "átlagos" vagy akkor maradj a rövid hajnál. Ha nem áll jól akkor inkább legyen rövid a hajad, vagy legyen punk-os a hajad.

Pl. egyik ismerősöm is rocker, de borzalamasan néz ki hosszú hajjal, ezért neki punk haja van. Minden reggel három negyed órán át zselázi a haját, hogy tökéletesen megálljon.

De van olyan ismerősöm is aki szintén rocker, és nek rövid haja van(olyan mint Richard Z Kruspe-nak/Rammstein/).

2013. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Nem csak kizárólag, de előnyben vannak :D Imádom a hosszú hajú srácokat, de ez nem zárja ki azt, hogy a rövid hajú palik nem jönnének be :) Viszont tény, hogy a hosszú haj a gyengém :)))

Amúgy szerintem növeszd ha neked úgy tetszik, ha meg nem, akkor vágasd le, ilyen egyszerű :) Ne a csajok miatt legyen hosszú hajad! :D


17/L

2013. dec. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!