Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit írjak neki ezek után?...

Mit írjak neki ezek után? Facebook

Figyelt kérdés

Van egy lány aki bejelöltem, visszajelölt de miután írtam neki nem írt vissza.

Látta és ennyi.. azóta eltelt 1 hét.. sajnos személyesen nem ismerem de nagyon tetszik.

Nem szokásom facen csajozni...mit írhatnék?


Szerintetek az jó hogy, ha leírom hogy : gondolom azért nem írtál vissza mert nem fogtalak meg de örünék ha esetelg tudnánk találkozni egy esély ereéig személyes hátha.

Szerintetek ez gáz vagy jó? vagy mit kellene ?



2013. dec. 7. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit írtál neki? Ha még válaszra se méltat akkor csak szimplán bunkó, nem vesztesz sokat, keress mást. Amúgy meg ne akard rögtön elhívni őket, valószínű hogy nem fog működni.
2013. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sorbaállás pofonért? felejtsd el! nyilván te ezt nem így gondolod, de kívülállóként nézve roppantul szánalmas levél lenne... szerintem leginkább semmit sem kellene.

szokták mondani, hogy "ha nincs válasz az is egy válasz"

2013. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazatok van... :S :(
2013. dec. 7. 15:28
 4/5 anonim válasza:
Egyetértek az előzőkkel, ha nem válaszolt akkor valószínű nem jössz be neki. Ilyen üzenetet meg se próbálj írni...már engem is ejtett fejre egy szebb lány, de van bőven. :)
2013. dec. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tanács a jövőre nézve, hacsak nem egyértelmű hogy odáig van érted, egy jó ideig ne hívd randira, ugyanis a belsőd még megfoghatja, de ha nem jössz be neki és nem is ismer akkor még jó hogy nem fog veled elmenni sehova, és ezt lányként mondom
2013. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!