Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha egy lánnyal...

8HaRoLd8 kérdése:

Mit tegyek ha egy lánnyal össze akarok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. 15 éves fiú vagyok.. Szakiskolába járok és a lány a szakiskola mellett lévő általános iskolába jár 8.-os.. Régóta ismerem már látásból.. A faluba lakik ahol én.. Először én próbálkoztam nála, bókolgattam, dicsérgettem de ő mindjár az első hónapban visszautasított.. 1 évre rá ő integetett, mindig mosolyogva köszönt és a sulibuszon is mellém ült.. Most is visszautasít ám most nem szeretném mégegyszer feladni.. Ha elhívom valahova azt mondja hogy nem ér rá.. Szoktam neki adni apróságokat pl.: csoki.. Mit tegyek szerintetek?? Már nem tudom mit tegyek és nem tudom kitől kérdezzem meg!? :S
2013. dec. 9. 19:43
 1/1 Grim13 ***** válasza:

szerintem 2 visszautasítás elég kéne legyen... szerinted miért utasít vissza mert félénk? nem tesó az ok egyszerű nem jössz be neki! az hogy integet meg mosolyog egy dolog ezen az alapon naponta fél tucat hölgyet tehetek magamévá a trolin és nem számít nemi erőszaknak! várjunk csak ? én ezt megjátszom ! amúgy is csak félig erőszak én akartam!

Sohase válaszolj egy kérdésre úgy mint én! Illetlenség!

2013. dec. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!