Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jöjjek be egy fiúnak?

Hogyan jöjjek be egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem.Egyszer talalkoztam vele mikor voltam a meccsén és akkor nagyon megtetszett.Nagyon sok jó barátommal focizik és álltak az öltözõbe és beszélt rólam két jó barátom és oda ment hozzájuk az a fiú aki tetszik nekem és elkezdte kérdezgetni tõlük,hogy jól nézek e ki meg mondta ,hogy járna velem.De azonban nem lépet még semmit...mit tegyek?
2013. dec. 9. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj.
2013. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki az ikreket, szeme előtt ejts el valamit és hajolj le érte úgy h a fiúnak háttal állsz, vágjál ki egy fát láncfűrésszel a szeme előtt stb
2013. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értelmesre gondoltam..
2013. dec. 9. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy és hogy nézel ki
2013. dec. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
13éves..sokan mondják,hogy jól..hát én gyûlölöm magam..barna hosszú haj kék szem alacsony picit husos öltözködésem jó márkás cuccokat hordok..mondjuk az alkatom nem olyan rossz mert 10éve tàncolok 5fajtát..mit írjak még?
2013. dec. 10. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!