Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet ebből az ártatlan...

Lehet ebből az ártatlan balesetből, és szemezgetésből valami komolyabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeptember óta új időpontban járok suliba, és a buszmegállónkban fiúkavalkád van :D


Van a Telefonos srác, és van a Szőke srác. Még szeptemberben volt, hogy ott volt a Telefonos srác, és jött a busz, elfelejtette megnyomni a nyitó gombot, a keze sebre volt rakva. Ahogy hirtelen kirántotta, hogy meg tudja nyomni, kirántotta a mobilját. Az beesett a busz alá. Én próbáltam kiszedni, de kis termetem lévén nem értem el. Nyomtam helyette a gombot, ő meg kiszedte.

Előre engedett az ajtónál, és mikor felszálltunk, megkérdeztem, hogy mindened megvan? És kínosan nevetve mondta igen ige,n köszi. És leült nem messze tőlem, de velem szembe.


Az incidens után többször szemeztünk, a buszon is, a megállóban is, de nem minden nap látjuk egymást.


Egy másik alkalommal a Szőke fiú nagy lendülettel beült mellém, és ezt Ő is látta.


És itt jön A hibapont. Van egy évfolyamtársam, aki 3 megálló után száll fel, mindig beül mellém (fiú).

Sose érünk egmyáshoz, puszit se adunk, szóval elméletileg nincs okuk azt hinni, hogy a barátom, de amikor a Szőke fiú mellől kirángat, hogy ott van 2 üres hely, üljünk már oda, az kellemetlen.



Most legutoljára a Telefonos fiú leült megint a szokásos helyére, kicsit messzebb tőlem, de velem szemben, megint szemeztünk, és az évfoylamtársam engem nem észre véve, beült majdnem a srác mellé. Ezt persze a fiú látta... szóval...



Most ez kicsit bonyolult lett, de totál odavagyok a srácért.

(De a Szőke is jól néz ki sajnos...)


Szerintetek lehet jövője a szemezéseknek, vagy mit kéne tennem, hogy legyen is?


Előre is köszönöm :)


16/L



2013. dec. 10. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szólítsd meg a telefonos fiút és kezdj el vele beszélgetni:)
2013. dec. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!