Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy jelezzem azt hogy ő...

Angi777 kérdése:

Hogy jelezzem azt hogy ő nekem tetszik? A többi lent

Figyelt kérdés
NA szóval én 18 éves lány vagyok ő pedig 17. Mindketten vizöntők vagyunk nem tudom hogy ez segit e benne valamit még nem volt barátom nagyon tapasztalatlan vagyok. Ő is meg én is kb ugyanolyan hülyék vagyunk szeretünk viccelődni nem rég ismertem meg és ugyanolyan szakon tanul mint én. Az egyes osztálytársaim már sajnos hamarébb észrevették hogy valami baj van velem és most ezzel a szerelem dologgal cukkolnak a kiszemeltem előtt légyszives segitsetek minnél hamarébb.JA és még annyit hogy nem fél tőlem mert többször is megérintett csak ennyi :)

2013. dec. 11. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Mond el
2013. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érintsd meg te is, mosolyogj rá, bókolj neki, legyél többet a közelében, kérj tőle segítséget valamilyen ürüggyel stb., hátha észreveszi.
2013. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi első csak az a gond hogy már egyszer pórul jártam azzal hogy elmondtam egy másiknak akivel egyidősek voltunk és hát nem esett nekem jól amikor elmondta nekem hogy ő semmit sem akar tőlem :( de azért köszi
2013. dec. 11. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!