Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kikezdenétek a tanárotokkal?...

Kikezdenétek a tanárotokkal? Lefeküdnétek vele? Van valakinek tanárral ismerkedős története?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy tanárom, mindig az első sorban ültem az előadásain és most nála írom a szakdolgozatomat. Tehát nagyon sokat voltam vele, hogy észre vehessen és rám is mozdult. Kicsit pocakos, kopaszodó de nagyon okos ember. Engem teljesen lázba hoz, csak sajnos van családja, gyerekei.


Néha elmegyünk iszogatni, eközben egyszer viccesen megjegyezte, hogy ha lefekszem vele, akkor biztos jobban teljesítenék a tárgyból és az értékelésem is jobb lenne a szakdolgozatnál. Ez az érme másik oldala.


Szóval tegyük fel, hogy ez a helyzet.

Ti belemennétek egy ilyenbe?


21L


2013. dec. 12. 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Ez meg sem fordulna a fejemben.
2013. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

"hogy ha lefekszem vele, akkor biztos jobban teljesítenék a tárgyból és az értékelésem is jobb lenne a szakdolgozatnál."


Soha a büdös életben ! S ha nem vagy k**va, aki ellenszolgáltatásért teszi szét a lábait, te se tedd !

2013. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%

Simán :P

Rain bárkivel bárhol bármikor bármit :D

2013. dec. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2

Prostituáltnak nem csak az számít, aki anyagi/pénzbeli ellenszolgáltatásért nyújt szexuális szolgáltatást?


Például, ha valaki szerelemért/szeretetért fekszik le valakivel, akkor ő prosti? Szerelem ku*va?

Ha valaki egy jegyért fekszik le, akkor ő is?

2013. dec. 12. 18:41
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Princess Naiva jól mondja! Ennyire agyatlan hülye pi csa vagy, hogy egyáltalán agyalsz ilyenen? Megértem, miért szidják a nőket, mint a bokrot.
2013. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
Én megdugnám h nő lenne, de én férfi vagyok te meg nő, ergo ha megteszed, akkor nem vagy több mint egy erkölcstelen k**va.
2013. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ha te egy jegyért fekszel le akkor bizony az vagy. A K**va nem azt jelenti hogy bérért dug, hanem hogy haszonért, márpedig egy jobb jegy haszonnak számít. Idióta vagy ...
2013. dec. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
itt vannak megint az álszenteskedők... szerintem ha vonzónak találod és mindkettőtöknek jó, miért ne. De arra nagyon vigyázz, hogy soha senki más ne tudjon róla.
2013. dec. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
egyébként velem kikezdett 2 lány diákom, mindketten 18 felettiek és hancúroztunk is egy keveset :D
2013. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%
Én általánosba a biosz tanáromat döngettem volna, jó nő volt. Még most is rongyosra tolnám.
2013. dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!