Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért érzem úgy, hogyha lenne...

Mért érzem úgy, hogyha lenne önbizalmam nagyon jó esélyeim lehetnének a nőknél?

Figyelt kérdés

De mivel nincs, ezért nem találok senkit. Csak azt nem tudom hogyan változtassak ezen. Valakinek ötlete?


Azért érzem magam esélyesnek, mert nem vagyok csúnya sem, buta sem és normális életet élek: nem dohányzom, nem vagyok alkoholista. De valami mégis visszahúz...


2013. dec. 13. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert valószínûleg így van
2013. dec. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sikertelen vagy ennyi. Ha nincs önbizalmad a kisugárzásod is rosszabb. Nekem sincs önbizalmam bár nekem a kinézetem miatt ami ellen tudok is tenni, teszek is érte mert sokat leadtam már, de egy lány aki valahogy bekerült az életembe megmondta a frankót, mert eddig nemtudtam hogy mi a bajom igazán.

Ő segít nekem hogy javuljak és megtaláljam a párom, már van is egy lány akivel találkozgatunk, érzem hogy lesz köztünk valami, és az önbizalmam is megnőtt a dolog miatt, már sokkal jobban rám mernek nézni az emberek, meg mosolygósabb vagyok, a kisugárzásom is pozitívabb lett.

Szóval ha összejönnek jól a dolgok akkor sokat fogok változni és már most hálás vagyok a csajnak hogy így segít nekem.

2013. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne sajnáltasd magad, hanem kapd össze minden bátorságod és úgy nézz tükörbe, hogy igenis jó pasi vagy és lesz nő akinek tetszel majd!

Sportolj! Az magabiztosságot ad! Az igényes nők nem szeretik a lusta férfiakat. És légy érdeklődő!

Ezekkel azért jóval esélyesebb vagy, mint ha játszod a mártírt!


27N

2013. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ezt tenném: Először csak csúnyább lányokkal növelném,aztán átlagos,majd végül a szépekkel. Ne akarj rögtön bomba nőt. (Pina mindegyiknek van!) Fokozatosan építsd fel!
2013. dec. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!