Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szakítás után nem tetszik egy...

Pityesz kérdése:

Szakítás után nem tetszik egy lány sem, akire úgy tudnék nézni, igen meg szeretném ismerni, tudnám szeretni, pedig mar majd 4 hónapja. El fog ez múlni? Volt valakivel már ilyen?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy 10/10-es nővel, noiesen vékony, szoke haj, hatalmas kék szem, telt ajkak, mukorom, nagyon jó öltözködési stílus, magassarku stb, de nem ringyos, igazi bomba nő, de mindezek mellé hazias, intelligens, vicces.

Nem értettünk egyet a kapcsolatunk jövőbeli alakulása terén ezért szetmentunk, a részletekbe nem mennek bele.

Azóta én már nem nézek rá érzelmi oldalról, de emlékszem miért szerettem meg annyira, hogy el akartam venni. Számomra ő volt a tökéletes Nő. Most pedig valahogy bármelyik nőre ranezek, hozza hasonlitom es nem látom meg egyik noben sem azt amit benne. Valahogy érzelmileg totál kiegettnek érzem magam. Volt már valakivel ilyen? Hogy lehet ezen túl lenni? nem kicsit van már elegem ebbol


2013. dec. 14. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pityesz... majd jön egy másik nő aki habosra veri a hadd ne mondjam meg midet és ennek a szőke luvnyának még a nevére sem fogsz emlékezni. Ez biztos hogy igy lesz, mert ez mindig igy van.

De addig is ne sajnáltasd itt magad, menj inkább focizni vagy ilyesmi.

2013. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Félre értesz, nem sajnaltatom magam, épp ellenkezőleg, elegem van már ebből, nem is kicsit, de automatikusan beindul a hasonlitas... Es nem tudok vele mit kezdeni.
2013. dec. 14. 16:02
 3/4 anonim válasza:

Pontosan így voltam én is az előző szakításom után, senki más nem érdekelt. Több, mint egy év telt el, miután valakire azt mondtam, hogy vele el tudnám képzelni a továbblépést. Szóval most már nem a régi csaj miatt rossz, hanem azért, mert őhozzá nem tudok közelebb kerülni - hatalmas fejlődés, mondhatom.

Mindenesetre még egy éve nem hittem el, de tényleg igaz, hogy "minden nőnél van jobb nő". Csak a gond az, hogy ha már az előző is a saját szintem felett volt, akkor a mégjobb nőnél semmi esélyem nem lesz - rosszabb pedig nem érdekel.

2013. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak en járok ebben a cipőben...

Nálam is az van hogy ő volt eddigi életem legjobb nője pedig volt már pár es az egyéb belső tulajdonságai ill. hozzáallasa dolgokhoz is rendben volt, mégse működött.

Most viszont hogy egy ilyen nonel nem hogy esélyem volt, de gyereket akart tőlem, csak meggondolta magát... Nem szívesen adom lejjebb.

Igazából nem is arról van szó hogy bomba nő legyen, csak lássam meg benne a nagybetűs nőt akivel el tudnám képzelni a jövőmet, akiben látom azt hogy tudnám szeretni, egyelőre nehéz ügynek látszik...

2013. dec. 14. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!