Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen unalmasak jellemre...

Miért ilyen unalmasak jellemre a jó tanuló, jó kislányok, akik ráadásul mintha jobban elutasítanák is egy fiú közeledését és nem hajlandóak talizni sem egy fiúval sem?

Figyelt kérdés
Mert több ilyen lányra ráírtam facebookon és hiába beszélgetünk tök unalmasak, nem igazán nyögnek be maguktól semmit sem, csak ilyen rutin sablön kérdéseket tesznek fel énha és kész. Nem lehet velük pimaszkodni, perverzkedni, mert nem reagálnak rá vagy csak negatívan. Én egy ribizli lány mellett legalább jól érzem magam, igaz csak dugásra jó, de legalább ő érti a poént és benne van a jó hülyülésekben is, de egy rendesne tűnő lány meg túl komoly, így nem tudok hozzá vonzódni, viszont a ribizli, aljas lányokból is elegem van már. Most is van egy lány, aki szép és bárkit megkaphat, emiatt letoj engem, de én őt kívánom, ellenen van egy rendes lány, de már szinte szétunom magam mellette, főleg, hogy amúgy is tök érdektelen, ha nem keresem ő sosem keres, nem ír rám, de ha ráírok eldumálgatunk. Annyira unalmasak a mai lányok. Mindent nekem kell csinálnom.
2013. dec. 14. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne várj csodát, ilyen és kész. "anyuci droidja"

Majd meg fog változni, többségük rossz irányba, és a szabados lányokat is megszégyenítő módon.

Nálunk általánosban volt nem egy ilyen, az egyik prostituált lett, a másik hozzáment egy részeges állathoz. Gimiben egy jókislányt láttam, az is egyetemre ment, de alkesz lett.


Szóval én amit láttam belőlük az nem túl sok jóval kecsegtet. :)

2013. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a ribizli és az unalmas között van egy átmenet is
2013. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!