Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mentek ma valamerre bulizni?

Sulek Péter kérdése:

Mentek ma valamerre bulizni?

Figyelt kérdés
és ha igen hová?:) barátokkal szórakozóhely, diszkó,egyéb?:)
2013. dec. 14. 18:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
nincsenek barátaim.
2013. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Nem megyek mivel egy haverom sincs, egyedül meg nem akarok! 21f
2013. dec. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem. 4 hete szakítottunk párommal. A fő probléma meg az, hogy a barátaimnak, most már családja van gyerek meg miegymás. Más életük lett más lett a fontos. És bulizás vagy szórakozás már nem megoldható.
2013. dec. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Semmi ilyen. Maximum lebulizok a konyhába egy kis mézeskalácsért. :D
2013. dec. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Tanulnom kell.:S
2013. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen, rettegj Miskolc. :p
2013. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Beteg vagyok :/
2013. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem vagyok skizofrén.
2013. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Dehogy. A barátaim sorba eltűntek, ők már 19-20 évesen elmentek más suliba jó messzire, akik helyben vannak szintén máshová kerültek, én is teljesen más társaságba kerültem az meg az idősebb korosztály, náluk már családias környezet van nem fontos nekik a bulizás, a haverjaimnak akik itt maradtak nekik is már javában tart a kapcsolatuk a párjukkal már néhányan gyereket is vállaltak, így a bulizás náluk már véget ért.

Én alapból nem vagyok az a nagy bulizós ember, disco meg ilyen helyek nekem nem jönnek be főleg ha zsúfoltság van.

A barátnőm nyár elején dobott engem, ő sem volt az a nagy bulizós, csak kapott egy jó lehetőséget az élettől amit jogos hogy kihasznált de szakított velem mert fél évig van külföldön most karácsonykor jön haza és mondta hogy annyit nem tud várni, meg ha bejön a hely úgy is ottmarad és majd ott keres párt magának, mivel még fiatal így megteheti. Magyarán szólva az egyik barátnője átmosta az agyát hogy ő is legyen egy nagy bulizós, fenékrázó kis ribi mert ez az élet. És ahogy nézem a képeit látszik hogy teljesen tönkrevágta magát ezzel az életmóddal, de nem is boldog látni rajta, mivel ismerem eléggé ahhoz hogy ezt észrevegyem. Szerintem már megbánta 1 hónapja emailt is küldött hogy mindent visszacsinálna csak már későbánat.

Ez van sajnos ilyen az élet, ezt kell szeretni mert más lehetőségeim nincsenek per pillanat.

2013. dec. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!