Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek? Hogyan lehet ezt...

Szerintetek? Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

A kerdesem olyan nokrol/ferfiakrol szol akik hagyjak magukat kihasznalni az ellenkezo nemuk altal egy parkapcsolatban vagy azon kivul.

Miert lehet ez? Van koze ahhoz, hogy ezek az emberek rossz peldat latnak mar otthon, ezert van az, hogy elnezoek massal szemben, hagyjak magukat kihasznalni es masok targyava valnak?

Normalis valaszokat kerek es koszonom mindenkinek!



2013. dec. 14. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ad nekik biztonságérzetet. Általában olyan lányoknál szokott ez lenni akik nagyon akarat gyengék és szinte képtelenek önállóan dönteni semmiben, nem tudnak egyéni elhatározásra jutni így nem is lépnek ki a kapcsolatból mert ugye minek, hiszen akkor várhatnák a következő pasit és az is valószínű, hogy pont az ad nekik biztonságérzetet, hogy kihasználva vannak valaki által.

Nem tudom, az emberi elme bonyolult és sokszor csinál olyat amiben semmi racionalitás nincs.

2013. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehetköze hozzá, hiszen nem tanuljákel a normális párkapcsolati mintát. Én pl igyekszem ebböl kitörni, szándékosan más jellegü pasikat keresek, mint anyám, de végül mégis az van, hogy meg vagyok alázva, de már beleszerettem. És plmost le is fogok mondani róla, de ez igencsak nehéz, ha egyszer szereted, és szeretnél mosolyt csalni folyton az arcára. De én még megtehetem. Akiknek gyerekük van, közös vagyon stb., nem egyszerü abból már kilépni. Meg sztem egy bizonyo kor után azt gondolják az emberek, hogy most már illene családot alapítani, komoly párkapcsolatot, és nem keresgélhet örökké egy jobbat.
2013. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!