Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szegeden Élek. Létezik még...

JaniXXX kérdése:

Szegeden Élek. Létezik még egy ilyen ember, mint én?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok.Rövid ideje lakom Szegeden,az új munkám miatt költöztem ide,amiért rengeteget túlóráztam,küzdöttem.Itt nincs kinek felvágnom,(se ezen az oldalon,se itt Szegeden)így bevallhatom, nagyon sokat keresek.Senkire nem haragszom,ráköszönök az aranyos,idős nénire az utcán,adok pénzt minden hajléktalannak,nézem az épületeket és énekelek,sokat sétálok,örülök az új és ismeretlen városnak,szökdécselek is séta közben,minden utcán sétáltatott kutyát megsimogatok,nem idegesít fel az sem,aminek fel kellene,beülök a templomba,leülök a Kárászon nézni az embereket ahogy szomorúak,ha valaki defekttel áll az út szélén,segítek.Ezek a szabadnapjaim.Ha dolgozom,akkor is jókedvű vagyok,mert imádom a munkám is.

Úgy érzem,mintha sz.rnék mindenre. Nem ismerek itt senkit,és ez jó érzés.

Nincs párkapcsolatom,vége lett,ahogy idejöttem.Egy ilyen társsal megosztanám az életem,de nem találkoztam még ilyen emberrel.


2013. dec. 14. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
185000 ember rajtad kívül
2013. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudnék jelenleg szarni rá mindenre, de szimpatikus fiatalembernek tűnsz! Remélem hamar akad majd egy hasonló nő, akivel boldogan élhetsz majd... :)
2013. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont olyan nő kell neked mint amilyen te vagy? Ennyire szereted magad? A leírtak alapján tényleg jó ember vagy, bár mondjuk szökdécselni nem kéne.
2013. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ha tényleg jó ember vagy, van pénzed.Lehetsz valaki.Ne a gyakorin próbálkozz.
2013. dec. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem,az nem lenne jó ha olyan lenne a Nő,mint én....

Hogy nézne ki mellettem egy borostás,rövid hajú nő....

Nem keresek társat,nem szólítgatok Nőket se utcán,se a bankban,se máshol.Én úgy gondolom,ha abban a pillanatban én Ő-t nézem,és Ő engem figyel,akkor jött el az,amikor lépni fogok.

Hülyének néznek a villamosról,mert énekelek a kocsiban meg dobolok a kormányon.Hogy 4 gombócos fagyit ettem tegnap a forralt borozók között.Nem zavar.Észreveszem,de nem zavar.Furcsállja a nénike előttem a kasszánál,ha a leejtett leveskockát felveszem helyette.Ki érti?

2013. dec. 14. 21:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Vicces egy tag vagy, mi tagadás.
2013. dec. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes vagy te. :)
2013. dec. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Több kritikára és " te hülye vagy" kommentre számítottam.

De akkor most már ne írjatok ilyet ....

Kaptam 3 privát üzenetet ( gondolom :-) lányoktól hogy milyen autóm van.

Elárulom: egy 24 éves autóm van,aminek az utasterébe több füst jön gyorsításkor,mint ki a szabadba.Volt főnököm feleségének 3 körme letört,mire ki tudta nyitni az ajtót.De én már ismerem minden rezdülését,és 3 van ilyen az országban.Egyedi,nagy és szögletes.

Nem kell féltem sosem,hogy emiatt kellek a lányoknak,de mégis biztonságban érezték magukat,énekelni pedig kötelező mindenkinek benne.Nyáron szar,40 fokban fent kell lennie az ablakoknak,mert a világ még nem képes befogadni az érzést.Kivétel az a szegedi lány aki elkapta a ritmust mikor a villamos-megálló mellett kaptam piros lámpát.

Itt mindenki kérdez,én meg írok.akkor azt kérdezem: hogy tudtam úgy túlcitromozni ezt a teát,hogy leessen a szemöldököm??Nincs cukrom.

2013. dec. 15. 23:20
 9/14 anonim ***** válasza:
Filmbe illő vagy komolyan.. szívesen találkoznék veled :D Amúgy véletlenül nem egy öreg volvo kombiról van szó?:)
2013. dec. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is szegedi vagyok. Hát érdekes vagy. :D Egyszer én is találkoznék veled. :D
2013. dec. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!