Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az normális, ha...

Szerintetek az normális, ha valakinek nincs Facebookja?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
teljesen. nem mindenkinek kötelező beállnia egy sorba
2013. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem nincs és én nem vagyok normális de ismerek olyanokat akiknek van és ők sem normálisak.
2013. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 WheneverYouWant ***** válasza:
29%
Az már barlanglakó ba**meg...
2013. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Total normalis. Az a nem normalis,hogy ha valakinek nincs facebookja,akkor mar egybol nem normalisnak nezik.

En is toroltem egy idore, de sajnos alig valaki volt hajlando akar sms-ben, vagy emailban tartani a kapcsolatot.

Na ez a nem normalis. Plusz miert kellene mindenkinek masok ele tarnia a maganeletet?

Most visszatertem, de le kellett vonnom a konzekvenciat, ki az igazi barat, es ki az aki kenyelmes.

2013. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nekem van, de totál fölösleges, nem osztok meg semmit. Van olyan munkahely, amelyik finoman szólva nem pártolja és nézi, mit csinál a kedves munkavállaló, és ha feltesz egy kifogásolható képet, kalap-kabát.
2013. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális vagyok, mert nem használom azt az okádék sz@rt, inkább veszem a fáradtságot és találkozom azokkal az emberekkel személyesen, kik fontosan a számomra.
2013. dec. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ha megtehetném, nekem sem lenne. Csak sajnos annyira rá van kattanva a világ, hogy lemaradnék alapvető információkról (nem, nem arra gondolok, hogy a Petike feltöltött magáról egy új swag-képet, hanem egyetemi hírekről, órákkal kapcsolatos információkról, programokkal kapcsolatos információkról). Így nem tehetem meg, hogy ne legyen facebookom, mert kizárnám magam ebből a dologból, amit viszont nem szeretnék.
2013. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
meg ilyen kerdest pfffffff.az lenne a legnormalisabb,ha vegkep nem lenne net.mert a mai fiatalok es gyerekek lassan azt is elfelejtik,hogy mi az a kerekpar pl.
2013. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne olyan, akivel csak ott tudom tartani a kapcsolatot telefonon kívül, mert így olcsóbb, akkor nekem sem lenne. Kb. 2-3 emberrel beszélgetek néhanapján. Ennyiért éri meg nekem.
2013. dec. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Normális. Vannak olyan ismerőseim, akiknek nincs és egyáltalán nem is hiányzik nekik. És normális emberek :)
2013. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!