Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A többi férfi hogy bírja ki...

A többi férfi hogy bírja ki azt a sok elutasítást?

Figyelt kérdés

Elmondható, hogy nagyon kevés alkalommal próbálkoztam be lányoknál, de így is olyan szomorú voltam, amikor elküldtek, hogy majdnem meghaltam :D


Szóval annyira tartok egy újabb ilyen kapcsolat vége eseménytől, hogy szerintem nem létezik olyan jól működő, kiegyensúlyozott párkapcsolat, ami ezt kárpótolni tudná. Mert annak is vége lenne, ha máshogy nem, valaki megöregszik és tényleg meghal.


2013. dec. 18. 16:57
 1/6 anonim válasza:
52%
ENgem nem utasítanak el, szóval jól bírom! :) Köszi.
2013. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy férfiként és nem kisfiúként viseltem, így mindig volt erőm felkelni, minek hála lett is barátnőm.
2013. dec. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én meg nem is merek már próbálkozni egy lánynál sem, szerintem ők valami ősi ösztön miatt egyszerűen nem is tudnak vonzódni egy magamfajta alacsony, vékony fiúhoz. Én is érzem, hogy kevés vaggyok, ha legalább magas lennék, de így inkább hagyom is a lányokat, úgysem kellenék nekik.
2013. dec. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lek*rváztam és leléptem.ennyi
2013. dec. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy bepróbálkozol? Odamész egy ismeretlen csajhoz azzal a szándékkal, hogy ő kell neked? Miért pont ő?


Egészséges hozzáállás, ha azért mész oda, hogy kiderítsd, hogy passzol-e hozzád. Tudd, hogy milyen csajt akarsz. Aki nem olyan, hogy jól elvagytok együtt azután ne csorogjon már a nyálad. Aki meg olyan azzal úgyis összejön.


Ha odamész minden méltóságodat feladva bepróbálkozni, akkor ne csodálkozz, hogy gáz lesz.

2013. dec. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-esnek teljesen igaza van. Ez amit te irtél kérdezö nem férfias viselkedés. Valószinüleg ezért is nem tetszel a lányoknak. Túl komolyan veszed valószinüleg vagy érzik rajtad hogy rá stresszelsz. Légy férfi. egy férfi legyen magabiztos, de legalábbis tünjön annak.
2013. dec. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!