Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mehetnék oda egy 15-17...

Hogyan mehetnék oda egy 15-17 éves ismeretlen fiúhoz ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Ha esetleg akárhol, akármikor megtetszik valaki (tegyük fel egy mekiben, vagy bárhol, helyes, mosolygós, és nem a barátnőjével van). Mit mondjak neki? Vagy hogyan vonjam fel magamra a figyelmet? Tippeket adnátok?
2013. dec. 18. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik lábad a másik után.Hip hopp és már is ott vagy.
2013. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyere ki a mosdóba, mutatok valamit!
2013. dec. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Generalis ***** válasza:

Nézz a szemébe és mosolyogj neki !

Nekem bejön XD

2013. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jó, de az után, hogy odamegyek, mit mondjak?
2013. dec. 18. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
ha csak rámosolyogsz már nyert ügyed van!:)
2013. dec. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Egyél tipszmiksz burgert! :D
2013. dec. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 WheneverYouWant ***** válasza:
nemérted a 3-ast mert fiatal vagy és lány. De ha valaki tényleg teszik és a szemébe nézel téve ezt úgy hogy ne látszódjon szándékosnak, csak valahogy akadjon össze a tekintetetek és rá mosolyogsz az egyértelmű minden fiúnak. mondjuk 15 évesen még lehet hogy nem mert nem érdeklik a nők csak a wow. Mással nem ajánlom hogy megpróbálkozz mert ha nagyon látszik rajtad hogy könnyű préda vagy akkor úgy is fognak kezelni. kihasználnak és kidobnak. maradj csak a mosolygásnál.
2014. jan. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mosolyogj, légy nyitott, de ne add magad könnyen oda.


Én 19/f, vagyok és volt hasonló, mint te, csak mivel a mosoly után jött a randi aztán meg a csók, úgy inkább csak ágyba vittem.


Ha eléred hogy foglalkozzon veled, de nem adod könnyen magad, abból lesz a kapcsolat :)

2014. jan. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha a mekiben vagy akkor megkérdezed hogy leülhetsz-e mellé ?

de ha utcán vagy akkor mindenképp érdemes megmondanod hogy tetszik meg a későbbiekben lenne kedve találkozni

de minden esetben mosolyogj :)

16/f

2014. jan. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!