Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok szeretitek ha éjszaka...

Csajok szeretitek ha éjszaka egy buliban, diszkóban leszólítanak titeket a fiúk?

Figyelt kérdés
Mármint még ha elis külditek őket,de akkoris jól esik nektek,hogy próbálkoznak nálatok,vagy hogy álltok ehez?
2013. dec. 18. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Imádják.
2013. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyilván jóleső érzés tetszeni másoknak. De én személy szerint többre értékelem, ha bulin kívül szólítanak le.
2013. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerinted mi másért mennek oda? Hogy valaki jól megtömje őket aznap este
2013. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kinél nem próbálkoznak be a srácok részegen, kanosan? Engem annyira hidegen hagy!
2013. dec. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És ha józanul menne oda valaki?
2013. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Épp ezért mennek oda.
2013. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Diszkóba nem járok, koncertekre szoktam ellátogatni néhanapján. Az egyik alkalommal végig követett valami rosszarcú srác egy pohár sörrel a kezében, amit mindenképpen meg akart velem itatni. Gondolhatod, mennyire örültem neki, ki tudja, miket rakott bele :D Szóval ilyen helyeken elég bizalmatlan vagyok mindenkivel szemben...
2013. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Picit legyezgeti a hiúságomat,de csak a normálisabbja. Aki úgy "szólít le",hogy rácsap egyet a hátsómra és utánam ordít,hogy "de megb...nálak",azt még jól pofán is vágom.

Lassan többre értékelem,ha valaki beszélgetni sem átall velem:D Akadt 1-2 buli,amikor fél éjszakát (ott,a discoban) átbeszélgettem 1-1 sráccal,tök értelmes témák kerültek szóba. Rájuk sokkal szívesebben gondolok vissza és sokkal szívesebben kezdtem volna ki velük.

23L

2013. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Generalis ***** válasza:
Apám discoban ismerkedett meg anyámmal csak apám szolgálatban volt és egy alakot keresett . Lehet hogy én is discoban lelem meg a jövendő párom . Régen nem tettek drogot a poharadba most meg sajnos igen :(
2013. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És ha fényes nappal,csak úgy megállítana titeket,hogy megakarna ismerni titeket?
2013. dec. 18. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!