Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az jelent valamit...

Szerintetek az jelent valamit ha egymas utan tobbszor is osszeakadt a tekinetunk? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiu a suliban aki mar vagy 3 honapja tetszik es ma egy teremben voltunk, Valami eloadasfeleseg volt. De nem ez a lenyeg hanem neha amikor raneztem szembeneztem vele s akk reflexbol hirtelen mindketten masfele neztunk s egyszerre egymasra s aztan elfordut. Ez jelenthet vlmit? 2 evvel nagyobb es nagyon jo sportolo s meg alacsony is azaz nalam cs kb10-15centivel magasabb.

2013. dec. 19. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kancsalok vagytok, vagy tetszetek egymásnak.
2013. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kancsal...es en sem vagyok az ...de. Biztos hogy en is tetszem neki? Nem cs o nekem? :)
2013. dec. 19. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj egy próbát megér én azt mondom neked hogy 90% hogy bejössz neki.
2013. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem lehet megmondani, sajnos lehet más oka is, hogy nézett, például, hogy észrevette, hogy te nézed és ezért csak úgy kíváncsiságból ő is folyton megnézett, de simán lehet, hogy tetszel neki, tényleg akármelyik lehet, szerintem mosolyogj rá, az már elég egyértelmű, aztán ha van elég bátorsága akkor csinál valamit, ha nincs akkor meg nem.
2013. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok koszonom :). Megprobalom...egy mosollyal nm lehetek szegenyebb :)
2013. dec. 19. 21:01




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!