Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van esélyem?

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel elég jóban vagyok... Régebben az egyik osztálytársam tetszett neki, de mostanában nem is beszél róla... Úszóedzésnél mindig megfogja a lában, mindig sokat nevetünk.. Facebookon még egyszer sem írt rám, és a számomat sem kérte el, de nem tudom mire vélni a viselkedését... És nekem már nagyon tetszik,meg tök jó hogy olyan magas...Csak én nem akarok közeledni felé, mert ha nem akarom elrontani a barátságunkat ha nem is úgy szeret.Mit gondoltok?? 13/L

2013. dec. 20. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, te ismered. Ennyiből még nem következtetnék semmire.
2013. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kimondtad. Barátok vagytok. Az ő részéről is. Ez a legfobtosabb. Ráadásul tudom milyen erős az efféle köd de hidd el nem akarod ezt. Később jó érzés lesz. Mintha egészen addig csak feszültség lett volna benned.

Bírd ki.

2013. dec. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valamennyi esélyed biztos van.

Úgy tippelek, hogy 95%-os megbízhatósággal 0,025 és 0,975 közé esik annak a valószínűsége, hogy összejössz vele.

2013. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Még várom a válaszokat!!
2013. dec. 20. 19:07
 5/5 maidanez válasza:
Az hogy sokat nevettek együtt azt támasztja alá, hogy bír téged, mint barát. Én pár vicces közös emlék miatt még nem reménykednék semmiben, főleg, ha nem kezdeményez sehogy... Ha meghívna valami új közös programra az esetleg adhatna okot reménykedésre.
2013. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!