Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkereső oldalra csak buta,...

Társkereső oldalra csak buta, igénytelen műlányok regisztrálnak? Vagy manapság már csak ilyenek vannak mindenhol? Hol ismerkedjek? Nincs semmi ötletem.

Figyelt kérdés

Igyekszek rövidre fogni.

Tudom, maga a kérdés feltétele is abszurd egy olyan környezetben, ahol a férfiak többségének más az ízlése, mint nekem, illetve ahol sok nőt sért a kérdésem, de hátha akad itt valaki, aki segíteni tud.

Tehát akik nem értik a problémám, más az ízlésük, vagy sértett nők, kérem, NE ÍRJANAK IDE!


Tehát az a probléma, hogy nekem inkább az elvont, sportos, természetes lányok tetszenek, de ilyet ma már nem lehet találni. Persze tudom, hogy tökéletes nőt soha nem fogok találni, de az nálam nem kompromisszum, hogy vagy szép legyen vagy értelmes.


Én úgy látom, a lányok többségét nem érdekli semmi, max ilyenek, hogy divat, szex, piálás, cigizés, sorozatok, facebookozás, teljesen üres, sokszor kiégett emberek már fiatalon is. Nem gondolkodnak semmin, mert kiközösítik azt, aki más mer lenni, meg alapvetően igénytelenek is. Már az is művészinek számít ha csinál 10 fényképet és abból 6on nem ő pózol, hanem egy táj van vagy hasonlók.

Ami a külsőt illeti, a legtöbb dagadt, nem sportol, helyette festi magát meg mindenféle formaruát, testmódosításokat hord, és ezzel akar tetszelegni, mutogatja magát hiányos öltözékben.


Manapság már lassan azt se lehet tudni, mennyi műanyag meg festék meg fém van egy nőben, de azt biztosan lehet tudni, hogy nagy eséllyel beszélgetni nem lehet vele értelmes dolgokról. Persze ezért a legtöbb párkapcsolat csak szexről szól vagy pénzről, de én nem akarok oda süllyedni.

Bevallom kissé irigylem az előttem lévő generációkat, bár biztos vagyok benne, ott is voltak nehézségek, de akkoriban még a nő nő volt, nem festett matróz. Sokan biztosan azt hiszik, valami ultratradicionális ember vagyok, pedig nem.


Természetesen tudom, hogy vannak igazi értékes nők is, csak ők már foglaltak és gyereket szültek, pont azért, mert értékesek és van rájuk kereslet. Bár manapság mindenre van kereslet...


Mivel a környezetemben nem találtam ilyen lányokat, és általában csak felszínes volt az érdeklődésük, inkább az interneten próbálkoztam, de már ebben sem hiszek.

Eljárni szórakozóhelyekre nem szoktam, utálom a tömeget, a zajt, a sok buta részeg/drogos embert. Pénzem nincs színházra meg kiállításokra, de ha lenne is, ott sem találni sokkal másabb embereket, meg kinéznének/elküldenének a stílusom miatt.


A kérdést nem ismerkedésnek írtam ki, privátot ne küldjetek és ne kérdezgessétek hány éves vagyok, hogy nézek ki.

Annyi fontos, hogy budapesti vagyok.



2013. dec. 21. 08:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Na, szerintem most vegyél egy nagy levegőt és higgadj le. Próbáld meg magadban megtalálni a hibákat, ahelyett, hogy a világot hibáztatod. Tele van a világ értelmes, jó nőcikkel, ha nem veszed észre őket, vagy észreveszed, de nem kellesz nekik, nos, az kizárólag a te hibád. Nem hullik semmi az öledbe ingyen. Őszintén gondold végig, te valóban olyan értékes vagy-e, mint amennyire gondolod.


24f

2013. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

"Tehát az a probléma, hogy nekem inkább az elvont, sportos, természetes lányok tetszenek, de ilyet ma már nem lehet találni." - ez nem igaz, en is az ilyen lanyok koze tartozom. Nem kell altalanositani, mert a normalis lanyoknak meg az a bajuk, hogy nem talalnak intelligens, normalis sracot, aki nem csak dugni akar, hanem egyebet is. Szoval ez a problema oda-vissza mukodik. :)

21L

2013. dec. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező amit írsz az 100%-ban igaz. És javaslom ne add lejjebb, mert tényleg csak úgy leszel boldog, ha olyan lányt találsz, amilyet keresel. Én se adtam lejjebb, és habár sokat váratott magára megtaláltam a tökéletes, mondhatni álmaim nőjét. Javaslom ne neten nézelődj, mert ott 99%-ban csak az általunk negatívan jellemzett lányokat lehet elérni. Nekem egy barátom javasolta segített, kb. ez a tartalma: Próbálj meg mozgalmas lenni, nem azt mondom, hogy járj diszkóba, de legyél benne mindenben, ha hívnak valahova menj el, ha otthon unatkozol menj le sétálni, menj el kirándulni amilyen gyakran tudsz stb. Ha pedig látsz egy nőt, aki tetszik menj oda hozzá, és szólítsd meg. Gondolom érted a lényeget, én így találtam meg a barátnőm:D Sok sikert! 23/F
2013. dec. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
30+ -os nők között még találhatsz olyat, akit keresel. A tizenévesek között tuti nem, a huszonéveseket nem tudom, talán.
2013. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
huszonévesként egyetértek az előttem szólóval: a 20 alatti korosztályban ne is várj olyat, amilyet most leírtál, mert azoknál tényleg minden úgy van, ahogy leírtad, már amennyire én ezt meg tudom ítélni kívülállóként... 20+ viszont egy csomó ilyen lányt ismerek (mondjuk a sportos részt leszámítva én is olyan vagyok, mint amilyet leírtál), de abban is igazad van, hogy nagyobbrészt foglaltak vagyunk. De azért ilyen gyerekszülés meg házasság kategória a már egy tizessel felettünk lévő korosztályra jellemző. De a lényeg, hogy ne a tizenéveseket nézd, mert az a világ mára már úgy eltorzult, hogy szinte jobb lenne, ha kimaradna az egyedfejlődésből...
2013. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Na, szerintem most vegyél egy nagy levegőt és higgadj le. Próbáld meg magadban megtalálni a hibákat, ahelyett, hogy a világot hibáztatod. Tele van a világ értelmes, jó nőcikkel, ha nem veszed észre őket, vagy észreveszed, de nem kellesz nekik, nos, az kizárólag a te hibád."


Bizonyára más az elképzelésünk az értelmes nőről, ezt lehet hibának is nevezni.


"Kérdező amit írsz az 100%-ban igaz. És javaslom ne add lejjebb, mert tényleg csak úgy leszel boldog, ha olyan lányt találsz, amilyet keresel. Én se adtam lejjebb, és habár sokat váratott magára megtaláltam a tökéletes, mondhatni álmaim nőjét. Javaslom ne neten nézelődj, mert ott 99%-ban csak az általunk negatívan jellemzett lányokat lehet elérni. Nekem egy barátom javasolta segített, kb. ez a tartalma: Próbálj meg mozgalmas lenni, nem azt mondom, hogy járj diszkóba, de legyél benne mindenben, ha hívnak valahova menj el, ha otthon unatkozol menj le sétálni, menj el kirándulni amilyen gyakran tudsz stb. Ha pedig látsz egy nőt, aki tetszik menj oda hozzá, és szólítsd meg. Gondolom érted a lényeget, én így találtam meg a barátnőm:D Sok sikert! 23/F"


Ezzel egyetértek, aki elbújik, arra nem töri rá az ajtót álmai nője, de sok helyen kerestem, és már beleuntam.

Az utcai ismerkedésről nincs jó tapasztalatom, sem az ismerősökön keresztüliről (főleg hogy szinte kibírhatatlan embereket ismerek csak). Talán a kirándulást próbálom még ki, azt szeretem is, de sajnos nincs sok erőm/időm rá mostanában.


Kíváncsi vagyok arra, ti konkrétan hogyan ismerkedtetek meg.


"30+ -os nők között még találhatsz olyat, akit keresel."


Köszönöm a tippet, bár kissé ódzkodok az agyontapasztalt nőktől + ott van a gyerek, exférjek meg minden egyéb teher, amit bevallom egyelőre nem érzem, hogy kezelni tudnék.

2013. dec. 21. 09:10
 7/20 A kérdező kommentje:

"huszonévesként egyetértek az előttem szólóval: a 20 alatti korosztályban ne is várj olyat, amilyet most leírtál,"


Sajnos én azt vettem észre, hogy már 25 fölött sem érdemes keresgetni, akkor már nagyon kiégettek, és a fejük is szétesik a sok sminktől, teljesen elhagyták magukat, és csak pénzes férfira hajtanak megélhetésből.

Ez csak áltlaánosítás, nyilván én enm az általánosat keresem és az bárhol lehet, de szeretném növelni az esélyeimet.

2013. dec. 21. 09:13
 8/20 Captain Hindsight válasza:
sajnos reménytelen az egész
2013. dec. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Sok elvárásod van és várod a királylányt,de te mit tudsz felmutatni?

Nyílván egy ilyen nő bárkit megkaphat.Mellesleg én is ezt tapasztaltam.30-40 évesekkel jól el tudok beszélgetni,de persze ilyen korkülönbséggel nem érdemes hosszútávra tervezni,mert egy középkorú nő értelemszerűen előrébb tart az életében és nem biztos,hogy ugyanannyit tudnék beletenni egy kapcaolatba.

2013. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Sok elvárásod van és várod a királylányt,de te mit tudsz felmutatni? "


Lehetőleg az ilyen közhelyeket hanyagoljuk, nem vagyok átlagos fiú.

Sajnos sokkal többet mint amit egy lánytól elvárok.

Elég szomorú, hogy manapság királylány az, aki nem igénytelen és álomban él, aki nem elégszik meg a buta, ronda lányokkal.

2013. dec. 21. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!