Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok rövid vélemény? (kép lent)

Lányok rövid vélemény? (kép lent)

Figyelt kérdés

Na szóval...


17/f vagyok és még nem volt barátnőm...

Kisfiús fejem van, több ember is mondta már hogy már-már úgy nézek ki mint egy meleg... sajnos férfiasnak se mondanám magam magas vékony alkattal rendelkezek. amikor kezdtem a középsulit rengetegen szemeztek velem stb.

Még a suli "legszebbjei" is de én nem vagyok jó az ilyen dolgokban és sosem lett barátnőm aztán teltek az évek és majdhogynem semmit sem változtam szóval még mindig ugyanolyan kisgyereknek nézek ki, ha nem lennék 182 cm simán néznének 13 nak...

és már úgy érzem nem kellek senkinek a korosztályomból mert nem vesznek komolyan a kinézetem alapján stb...


magamról annyi hogy nem dohányzok alkoholt mértékkel fogyasztok bulizni nem azt mondom hogy nem szeretek járni de nem szoktam valami sűrűn...


öltözködéssel nincs problémám... anyagilag nem vagyok szarban... adok magamra ( kissé tisztaságmániás is vagyok...) parfümöt használok, karbantartom magam...


és azt vettem észre hogy az önbizalmam is egyre csak csökken és csökken... :/


Képet privátban küldök és léccci oda is válaszoljatok...:)


Ha tudtok adni valami tanácsot nyugodtan írjátok privátban és előre is köszi a válaszokat ;)


2013. dec. 22. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
küldheted :)
2013. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne kímélj!
2013. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekem is küldheted :)
2013. dec. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
küldheted:)16/l
2013. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jöhet
2013. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
küldheted : )
2013. dec. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldheted:)15/l
2013. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!