Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedhetnék meg...

MrSenki kérdése:

Hogyan ismerkedhetnék meg ázsiai lányokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nagyon tetszenek az ázsiai lányok már gyerek korom óta, és arra volnék kíváncsi,hogy hol tudnék ismerkedni velük?21 éves vagyok és vidéki,szóval felénk nem sok járkál az utcán sajnos :/
2013. dec. 22. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Bezárt már a piac......
2013. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon humoros vagy ;)
2013. dec. 22. 16:06
 3/12 anonim válasza:

Szia.

Hát tanuld meg a nyelvet és költözz oda :) vagy keress a neten olyanokat akik itt élnek Magyarországon, vedd fel velük a kapcsolatot. Amúgy más lányok nem is érdekelnek csak ázsiaiak? csak mert több esélyed lenne egy magyar lánynál, de te tudod.

22/L

2013. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg meglehetősen zárkózott társaság. Nagyon ritka, hogy összejönnek európaival. (Nekem is nagyon tetszenek amúgy, de egyszerűen nem találtam kapcsolódási pontokat, és legalább is ennyit tudtam meg, hogy ez nagyon ritka...)
2013. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Természetesen tetszenek a magyar lányok is :D 21vagyok...eddig sztem képtelenség kapcsolat nélkül élni :) Csak most pont szingli vagyok és az ázsia lányok mindig is bejöttek ezért úgy gndoltam,hogy mi lenne ha keresnék egy ilyen lányt magamnak :) Egyébként a magyarországon élő és itt felnőtt ázsiai lányok is zárkózottak?
2013. dec. 22. 16:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Erre nehéz válaszolni, ha annyit adsz meg, hogy "ázsiai". Kicsit konkretizálni kellene......
2013. dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz :) Kelet-Ázsiára gondoltam :D
2013. dec. 22. 17:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én el szoktam menni moziba,fagyizni,sétálni a városban.Egyébként ne keresd erőltetve,mert úgy tuti nem találsz.
2013. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És te ázsiai vagy? Milyen nemzetiségű?
2013. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Magyar vagyok :)
2013. dec. 23. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!