Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hogyan szoktatok flörtölni?

Ti hogyan szoktatok flörtölni?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, de mindig mikor flörtölni próbálok egy lánnyal, nem tudom mit mondjak neki? Egyből bókoljak neki? Vagy az túl erőltetett lenne? Ti mit javasoltok?
2013. dec. 22. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Erőltess magadra sármos mosolyt, légy közvetlen de nem lépj azonnal az intim szférájába. Bármi megteszi flörtölésnél kezdő szövegnek. Velem például egyszer íígy kezdett ki egy srác. Csak úgy odajött a suliból, mosolygott és megkérdezte Mi újság, közben végig mosolygott és tartotta a szemkontaktust aztán a beszélgetés további része jött magától.
2013. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tarnolf ***** válasza:
Ha már egy ideje beszélgetek egy lánnyal berakok egy-két becézgetést a neve elé: Pl.: Kedves/Drága XY
2013. dec. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ahogy mások flörtölnek: [link]

ahogy én flörtölök: [link]

:DD

true story...

2013. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!