Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Templomban hogyan lehet...

Templomban hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ma a hajnali misén láttam egy nagyon szép lányt, végig őt figyeltem, az édesanyjával ültek a padban. Még sosem láttuk egymást. Hogyan tudtam volna megismerkedni vele, elkérni a telefonszámát, stb.? Vagy ilyen helyzetben nem lehet?
2013. dec. 23. 09:53
1 2
 1/20 Noydra ***** válasza:

Szia, meggyónnám bűneimet a testeden :$


Amúgy fogalmam sincs... max utána. Mise közbe érdekes lenne.

2013. dec. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nos a templom nem éppen ismerkedős hely, ez tény.

Én mindig a közvetlenség hive voltam. Szépen elé kell állni, és elmondani amit szeretnél.

A legnehezebb, és a "legégőbb" megoldás, de nem nagy a mozgástered. Mise után kitódúlnak az emberek, aztán mennek szanaszét, nem igazán tud közel férkőzni máshogy. Mise alatt azért lehet szemezni, és "előkésziteni a terepet".

Ne lepődj meg az anyukája fog nézni nagyot ahogy odaállsz, bemutatkozol, é közlöd, hogy mennyire csinos, és szeretnéd jobban megismerni. De nem nagyon van más variáció. (többiek, tipp?)

2013. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Odamész, ráteszed a kezed a vállára és mondod neki:


- téged érintett már meg isten?


Vagy


- Jézus lát téged!

2013. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Marha szellemes válaszokat adott az 1. és a 3. válaszoló.... nem értem...Értelmes kérdés -- ha nem tudsz rá értelmes választ adni, miért írsz le egy s.zar poént? :) De most komolyan... ennyi önirónia szorulhatna Belétek.


Dowd - Neked kösz a választ.

2013. dec. 23. 10:04
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha máskor is látod ott, mise után odamész, megkéred, hogy hadd mutatkozz be, kicsit "csevegtek", elmondod, hogy még nem láttad itt, megkérdezheted, hogy mióta jár ebbe a templomba, most költöztek-e a környékre. Következő alkalommal már ismerősként üdvözlitek egymást, odamész, beszélgettek. Aztán pár alkalom után elhívod valahova egy beszélgetésre.
2013. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noydra ***** válasza:

Nana :D

Leírtam alá, hogy mise után próbáld meg.

2013. dec. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, úgy kell odamenni hozzá, mintha mise történt volna :D

(tudom, nagyon rossz volt :DDD)

2013. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetlen egyszer voltam egy hasonló helyen, mikor elkísértem anyukámat. (nem templom, hanem gyülekezet, de ez most mellékes) Énekeltünk, felolvastunk a bibliából majd jött egy rövid előadás. Mikor már teljesen belefelejtkeztem az előadásba, úgy éreztem hogy valaki néz. Oldalra pillantottam és láttam, hogy egy nagyjából velem egykorú srác figyel, sréhen a sorok közül. Először zavart a dolog, de később mikor többször is összeakadt a tekintetünk, kicsit felkeltette az érdeklődésemet. Később megint énekeltünk és miután vége lett az egész összejövetelnek, elkezdett oszlani a tömeg. Mindenki felöltözött és ment a dolgára. Anya leállt beszélgetni az egyik családdal, azaz többel én pedig mivel nem ismertem őket és amúgy is kellemetlennek tartottam volna, hogy ott álljak csöndben, (lévén hogy nem tudtam hozzá szólni nagyon a témához) elmentem a kijárat melletti asztalhoz nézelődni. Ki voltak téve képeslapok meg könyvek, ezeket kezdtem el olvasgatni. Aztán annyit hallottam, hogy valaki köszön. Felnéztem és a srác ott állt mellettem. Odalépett és hadobálni kezdett valamit a könyvekről, hogy ő ezeket már olvasta és hogy nemsokára jön az új. Én pedig mondtam neki, hogy nem tudom, először vagyok itt...Ezután elkezdett kérdezősködni rólunk, hogy miért nem járunk sűrűbben és hogy hogy eljöttünk stb...Szóba került az is hogy hol ki merre lakik és a végén hosszú percekig tartó beszélgetés lett belőle. (kb fél óra lehetett) Aztán anya jött, elköszöntünk és elmentünk. Ugyan a gyülekezetbe többet nem mentünk vissza, pár héttel később összefutottunk az utcán és megint beszélgettünk egy darabig, míg el nem ágazott az utunk. Akkor jutott eszembe hogy említette, merre lakik ő és a családja. Bár igazából komolyabb dolog nem lett belőle, mai napig van hogy időközönként látjuk egymást és van hogy szóba is elegyedünk. Fura, de kellemes személyigés a srác. :)


Szerintem neked is hasonló közvetlenséggel kéne odaállítanod a lány elé, biztosan sikered lenne nála. :)

Sok sikert!


18/L

2013. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Dowd!

A #7-es kommented....neee! :DDD

Jó volt. :)

2013. dec. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Noydra ***** válasza:

Dowd szarabb poént mondott, mint az én szar poénom.

Tessék szépen leb--szni! :D

2013. dec. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!