Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szolnátok ha bejelölne...

Mit szolnátok ha bejelölne facebookon?

Figyelt kérdés
van egy munkatársam akivel kb két szót beszéltem eddig egyszer táncoltam vele szerintetek hülyén jönne ki ha bejelölném facebookon ismerkedés céljából? lányok ti mire gondolnátok?
2013. dec. 23. 16:49
 1/7 zotanbro ***** válasza:
jelold be..
2013. dec. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a munkatársad, miért a facebookon jelölgeted. Inkább menj oda, amikor kávézni indulsz, s kérdezd meg nincs kedve elkísérni. S meglátod, hogy egyáltalán őt érdekled-e. Ha nem.. észrefogod venni. De azt is ha igen.


De ha nincs más lehetőséged, vagy fantáziád, akkor jelöld be. Bár szerintem ez szegényes már egy munkahelyen. Mert iskolában, egyetemen még ok, de egy szint után nem sok jót árul el rólad.

2013. dec. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ritkán találkozunk máshogy dolgozunk kb 2 3 hetente
2013. dec. 23. 17:13
 4/7 A kérdező kommentje:
csakhogy ez hogy jönne le vajon neki hogy alig ismerem és bejelölöm hmm 'ez miért jelölget?' vagy pedig 'jé a srác akivel táncoltam'
2013. dec. 23. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig se érdekelte tök mind egy de ha úgy van beállítva az acc-ja h csak ismerősök láthatják illetve jelölhetik akkor rá se találsz.
2013. dec. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem aztán teljesen mindegy...
2013. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

2-es vagyok: Eddig azt hittem te vagy lány. Azért írtam azt amit írtam. S erre kiderül, hogy te vagy fiúcska. Férfit, fiút nem írnék, mert azok nem vacilálnak ilyenen ha akarnak egy nőt. Odalépnek és kész.


Így tudod mit? Hagyd francba, mert tuti buktába indulsz bele. Ha most nem tudsz mit kezdeni a helyzettel, akkor mi lesz majd személyesen???

2013. dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!