Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kellene ebben az...

Hogyan kellene ebben az esetben ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nyáron ismertem meg egy srácot, aki mindenkivel nagyon rendes. Nem nagyon lehet tudni, hogy tetszik-e neki valaki, vagy csak alapból ilyen. Engem többször megérintett, közel jött hozzám. De voltak más lányok is, ahol voltunk, és hát velük is így viselkedett, sőt őket inkább cikizte, mint a fiúk, amikor tetszik nekik valaki. Azóta én nem tudom kiverni a fejemből ezt a srácot. De mivel nulla önbizalmam van ezért nem fogok kezdeményezni, meg egyébként sem én vagyok az esete, ő helyes izmos, bárkit megkaphat, én meg olyan kövér ronda vagyok, hogy rám se néz senki. Ő volt az első, aki szépen beszélt velem, megsimogatta a fejem, átkarolta a vállam. Szóval, mondhatom, el vagyok olvadva, ha rá gondolok. De mégsem hiszem, hogy én kellenék neki. Nyár óta lett volna alkalma rám írni, de nem tette. Akkor ez azt jelenti, hogy nem akar semmit? Ti próbálnátok kezdeményezni a helyemben? Ha igen, akkor hogyan?

2013. dec. 23. 17:51
 1/6 WheneverYouWant ***** válasza:
próbáld meg veszteni nem veszítesz semmit.. azzal viszont többet ha nem próbálkozol.
2013. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, viszont nem találkozunk, nyár óta nem is láttam, pedig egy falu választ el minket. Neten milyen szöveggel írjak rá?? De sajnos, ha meg is lenne a szöveg, nem lenne bátorságom.... :(
2013. dec. 23. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz írj neki. Néha nem is olyan a helyzet mint amilyennek látszik...nekem is mondták már hogy helyes vagyok...izmos meg hát..2 éve edzem. Szal látszik valamicskét:)

De mégsem volt még csajom pedig lassan elhagyom a 20 at.

Én azt mondom írj neki hátha legalább nektek összejön.

2013. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Irtam neki, vagyis csak kellemes ünnepeket kívántam, szépen megköszönte és annyi :)
2013. dec. 26. 13:55
 5/6 anonim válasza:
Mindenképp irj rá én is így jártam nyáron és én rairtam és bár azt mondta h csak barátok vagyunk de (ez nem azt jelenti h veled is ez fog történni) önbizalmat kaptam és azóta már sokkal többet pasizok es randizok bár meg egy ideig a fejemben lesz a sztori de így sokkal jobb mint h még mindig ezen rágódjak
2014. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha spontán írnál neki most,hogy mi a helyzet vele,hogy van,rég beszéltetek,hogy teltek az ünnepek,stb.,szerintem azt nem venné rossz néven,és akár elkezdődhetne köztetek egy beszélgetés.A beszélgetésekből pedig akármi lehet.Én azt mondom,inkább próbáld meg,van-e esélyed,mint hogy ezen rágódj,aztán meg később megbánd,hogy még csak nem is próbálkoztál.
2014. jan. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!