Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az gáz ha úgy köszönök egy...

Az gáz ha úgy köszönök egy pasinak hogy "na puszi"?

Figyelt kérdés

Munkatársak vagyunk. Annyira nem ismerjük egymást, mindig köszön nekem, megszólít valamivel: néha hülyüléssel, néha kérdez valamit, múltkor felköszöntött a szülinapom miatt. De túl sokat nem beszélgettem vele soha. Már 1 hónapja nem találkoztunk, gondoltam ha legközelebb találkozunk és szól hozzám valamit kicsit beszélgetnék vele az addig oké, de úgy köszönnék el tőle hogy pl: "megyek haza, na puszi".

Ez így gáz?


2013. dec. 23. 21:42
 1/6 Didiiayer ***** válasza:
szerintem nem gáz
2013. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha annyira nem ismered, akkor inkább ne
2013. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem gáz, de csak akkor szoktak így köszönni az emberek, amikor már jobban ismerik egymást. Lehet, hogy kicsit furcsának tartaná, főleg, hogy még csak nem is baráti társaságból ismer, hanem munkahelyről.
2013. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem elég lenne egy egyszerű szia is, sokkal érthetőbb

amúgy nem gáz, csak ennél azért sok jobb köszönés van

2013. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van olyan nő, akinek ilyen a stílusa, én megszoktam.
2013. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok annyira közeli és szoros kapcsolatban, akkor szerintem inkább ne, főleg azért, mert félreérthető is lehet.
2013. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!