Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek egy lánnyal?

Hogyan ismerkedjek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Miről beszéljek vele? Szóval van egy lány, és annyira nem-nagyon ismerem, csak egy suliba járunk. Hogyan ismerkedjek vele? 15/F
2013. dec. 26. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Bökdösd addig facebook-on amíg meg nem unja és megkérdezni mit akarsz. És ezzel már kezdhetsz valamit mert lesz téma.
2013. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

beszélgess vele

igazából mindenről lehet beszélni, kérdezd arról, ami érdekel

2013. dec. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zakathol ***** válasza:
Egyszerű. Ha nem csak a puncija érdekel, akkor arról beszélgetsz vele ami érdekel. Ha meg csak a puncija kell, akkor rá vagy csesződve.
2013. dec. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mennyire nem nagyon ismered? Szoktatok köszönni egymásnak? Ha nem, kezd azzal. Aztán tegyél fel neki általános kérdéseket, néha mikor összefuttok, pl: Hogy vagy?. Vagy bókolj neki (Csinos vagy ma stb.). Ebből tudni fogja, hogy érdeklődsz iránta. Aztán már a viselkedéséből (mimikájából) tudni fogod, hogy te tetszel-e neki. Pl. mosolyog rád, lesüti a szemét, elpirul, zavartan nevetgél. Legalábbis én így szoktam reagálni. ^^ De én eléggé szégyenlős vagyok. Vagy így ünnepek alkalmával, kezdhetsz csevegést arról (facebookon pl), hogy hogy telik az ünnepe, várja-e már a szilvesztert, mit kapott karácsonyra. Ha meg bevállalós vagy, csak mond meg neki a tutit. Persze attól függően, hogy tényleg mi a szándékot. Ha csak barátkozni akarsz, akkor ne nyomulj túlságosan, nehogy félre értelmezze. Ha tetszik neked, netalántán így látatlanban (nem ismered igazán) belehabarodtál, legyél vele kedves, érdeklődő, bókolj, de akkor se mássz rá egyből. Ennyi a tanácsom, de talán jön majd valami tapasztalt pasi, csaj, aki többet tud mondani. :)
2013. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!