Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Borzalmasan tetszik egy lány...

Borzalmasan tetszik egy lány a buszon, akit reggelente iskolába menet szoktam látni. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Később száll fel, majd egy helyen szállunk le és metróval megyünk tovább, majd én előbb szállok. Kb 1 éve láttam meg először, amikor késő este a városból jövet ugyan erre a buszra szálltunk fel, majd rá egy évre kezdtem ezen a buszon látni. Már akkor nagyon megfogott. Igazából nem tudom, hogy mit gondolhat rólam, mert már annyiszor láttam. Néha nagyon nézzük egymást, szemezgetünk, néha meg egyáltalán nem. Sikerült kinyomoznom hogy ki is ő, hova jár bár nem vagyok előrébb. Gondolkodtam hogy bejelölöm, de lehet élőben kéne...vagy hogy?

17/F



2013. dec. 28. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a buszon látod még ne jelöld ismerősnek, mert még nem vagytok azok.
2013. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Kapd elő a tökeid (képletesen!) és ülj mellé, szólítsd le, dumálj vele.
2013. dec. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

NE jelöld be, mert akkor tudni fogja, hogy nyomoztál utána, ergó nyeregben fogja érezni magát, mert tudni fogja, hogy tetszik neked.


Ha meglátod, menj oda hozzá.. más megoldás nincs, HA szeretnéd!

2013. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
a másodikra hallgass... bár én nembiztos, hogy megmerném csinálni, de ez a legtisztességesebb, és lehet, hogy még tetszene is neki, a belevalósságod
2013. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!