Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha bejön egy pasi,...

Lányok, ha bejön egy pasi, akkor nem foglalkoztok vele, és sosem keresitek?

Figyelt kérdés
mert féltek?!?!?!

#lány #kereskedés #foglalatoskodás
2013. dec. 28. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Titkon mindenféleképpen várom, hogy hozzám szóljon meg hasonló.

Amúgy meg, van mikor hozzá szólok, kérdezek tőle valami átlagosat, hogy addig is észre vegyen... :D xd

2013. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

milyen valamire gondolsz? olyanra hogy: te?


és ha mondjuk hozzád szól valaki első, akkor azon nyomban összepisiled magad, hogy hozzászólni, vagy írni se mersz neki?

2013. dec. 28. 18:40
 3/7 anonim válasza:
Gondolatban sokat is foglalkozunk az illetővel és ezt megpróbáljuk a valóságban kevésbé kimutatni.Engem arra tanítottak, hogy ne a nő kezdeményezzen és ez eddig mindig bevált nálam. :) 17/L
2013. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

# 3


ez kedves tőled...de mire jó ez mégis, ha bejön valaki, de nem mutatod ki a valóságban?


erre gondolok amúgy folyton hogy ilyenek a lányok, de képtelen vagyok megérteni.

2013. dec. 28. 18:46
 5/7 A kérdező kommentje:
de egy kicsit megnyugodtam, mert lehet hogy most valaki rám gondol :)
2013. dec. 28. 18:47
 6/7 anonim válasza:
Az első mondatban általánosságról beszéltem, de nem minden lány ilyen.Pl. Nekem van egy srác aki nagyon bejön és én is neki, de az elején mikor ismerkedtünk féltem az érzéseimet kimutatni,de végül rövid időn belül teljesen megnyíltam neki.(eddig kapcsolataim során csak neki sikerült).
2013. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én azzal nem foglalkozom, aki nem érdekel. Aki érdekel azzal foglalkozom és keresem. Engem ugyanis arra tanítottak, hogy az eszemet használjam, ne pedig vakon kövessek pár ezeréves elvet, és ez tűnik a logikus lépésnek, hogyha valaki érdekel azzal igyekszem úgy is viselkedni. (Nem mindig megy mondjuk, van, hogy bénázok, de szándékosan nem hanyagolom azt, aki érdekel.) Eddig bevált.
2013. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!