Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A mai lányok tényleg ennyire...

Adam0914 kérdése:

A mai lányok tényleg ennyire lebontják a kevésbé jóképű/gazdag/menő fiúk egojat, vagy csak itt irogat ennyi panaszkodó?

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Én biztos nem... de szerintem so so.

:)

2013. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom a ritka kevesek egyike vagy:) fura...
2013. dec. 29. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Teljesen jól látod, az itt kapott minta nem túl reprezentatív, itt csak az egyik szélsőség kérdéseit, véleményét olvashatod :)


Legalább ugyanannyi kevésbé jóképű/menő/gazdag srácnak van barátnője, akit szeret és akivel boldog, mint amennyi itt sír.

Sőt szerintem arányaiban többnek, amert nem mindenki annyira labilis a pár nélküliek közül, hogy néhány elutasítás után elkezdje az egész világot szidni, amiért neki nincs párja.


Szóval itt tényleg csak a síró-nyávogósakkal találkozol.

2013. dec. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem,akkor ez egy szűnt réteg a sokasagbol ...:)akkor is sok ilyen volt amikor én voltam 'fiatal' sőt meg nekem is volt ilyen idoszakom , de így csokorba szedve fetunobb a jelenség...:)
2013. dec. 29. 08:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Valamokka válaszával értek egyet, tényleg itt tömörülnek csak az ilyenek. A pasimnak is volt egy időszaka és itt évekről beszélünk, amikor nem volt párkapcsolata, szimplán nem volt szerencséje a nőknél és az exe is elég érdekes lányka volt. De egyszer nem jött fel ide rinyálni emiatt, de még egy rossz szava sem volt soha a nőkről. Inkább magán próbált változtatni. Amióta mi együtt vagyunk, azóta tudja milyen, ha úgy szeretik, ahogy van. Mert én úgy szeretem. Pedig nem gazdag, nem menő (bár szerintem elég menő zenéket hallgat, ez is közre játszott abban, hogy megismerkedjünk) és hát a külseje... Nekem nagyon bejön, barátnőim pedig láttak már szebbet is, de nem ők vannak vele szerencsére. :-D
2013. dec. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Látod, Kérdező, ez a lényeg. Az utolsó lány barátjának csoportjába tartozom én is.

Most jó ideje nincsen párkapcsolatom, de eszembe sem jut ezért az egész női nemet okolni, nemhogy erről egyáltalán kérdést kiírni :) Teszem a dolgomat, élem az életem (persze keresem a lehetőségeket, de nem ekörül forog a nap minden percében minden gondolatom), aztán egyszer valaki csak beakad az én hálómba is :)


Rengeteg ilyen ember van, és csak remélni merem, hogy mi vagyunk többségben.

Mert a nyávogósok sajnos a mi esélyeinket is rontják, hiszen ha egy lány sok ilyennel találkozik, akkor sajnos elkezd benne kialalkulni egy sztereotípia, amit nagyon nehéz később lebontani egy normális srácnak.

2013. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamokka: Én csak annyit szeretnék neked mondani, hogy az ilyen rinyagépekkel csak itt találkoztam, a való életben simán látszik ki ilyen és ezeket ki is lehet szűrni, szóval ne aggódj az esélyeid miatt. :-)
2013. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont azokét roncsolom szét, akik azt hiszik, ők az Isten. :D A másik végletet inkább segíteni szoktam, de az ilyen beképzelt műkölykök egóját imádom lehúzni. Mikor egészséges szinten van nekik, annyira aranyosak, de máskor.. :(
2013. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!