Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezzel mire celozgat? Ha nem...

Ezzel mire celozgat? Ha nem lenne ez a helyzet, akkor akarna tolem valamit?

Figyelt kérdés

A legjobb fiu baratommal volt egy par honapos szunet, ugyanis olyan dolgot mondtam neki, amit nem kellett volna, mert jelenleg a gyerekkori legjobb haverja a pasim.

Aztan 2hete elkezdtunk ujra beszelgetni, be volt rugva es azt irta, hogy barmi es barhogy legyen, mindig mellettem fog allni es hogy szeret. Azt hogy "szeretlek" csupa nagybetuvel irta! Tegnap elmentunk kicsit iszogatni, es mondta hogy nem tudja elmondani milyen erzes volt, amikor nem beszeltunk es hogy hianyoztam neki. Aztan 2-szer, 3-szor megolelt es mondtam hogy ez igy jo, nem fazok annyira, meg maradjon igy. Aztan en felneztem ra, o meg le ram, es kb. 10centire volt a szaja az enyemtol, este meg irt hogy hazaert, aztan elkoszont, es kuldott meg egy szivet is.

Amikor iszogattunk, mondta hogy XY csaj szerinte tenyleg jol nez ki, es megkerdeztem hogy de en szebb vagyok ugye? Elpirult es azt mondta hogy lehet, es kicsuszott a szajan hogyha nem lenne a baratom, akkor megprobalna velem. Ja es amugy csaj vagyok, es bocsi az ekezetek miatt, telefonrol irok.


2013. dec. 29. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Flörtölgettek, ez teljesen normális. Rajtatok múlik, hogy mi lesz belőle. Ha akarsz tőle valamit, adj neki biztatást, ha nem akarsz semmit, akkor tisztázd vele, és ennyi.
2013. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mire céloz azzal, hogy "SZERETLEK"? hát nem tom bazm eg...
2013. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beniy ***** válasza:
A kérdés te magad válaszoltad meg a leírásban. :) Hogyha ő maga mondta meg neked, hogy IGEN, AKARNA TŐLED VALAMIT, akkor az szerintem elég egyértelmű. :)
2013. dec. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 WheneverYouWant ***** válasza:
68%
Női ész. Ennyit adott a jóisten
2013. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beniy ***** válasza:
Kérdést*, bocs.
2013. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A normalis valaszokat KOSZONOM!

Akik meg oltogatnak hogy ennyi eszem van stb, inkabb ne is szoltak volna hozza, mert nem arra vagyok kivancsi hogy mennyire vagytok bunkok!!

Nem hinnem hogy mostanaban nem akar kapcsolatot, mert a volt baratnoje mar ketszar szakitott vele, es a legutobbi szakitasukkor ossze-vissza hazudott a csaj neki es mint utobb kiderult meg is csalta, szoval nem bizik meg semmilyen csajban rajtam kivul, amit meg is ertek. De en megigertem neki valamit es tartom a szavam.:)

2013. dec. 29. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!