Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak, akik szilveszter...

Férfiak, akik szilveszter estéjén ismerkednétek! Oda mennétek egy ilyen lányhoz?

Figyelt kérdés

Aki egy barátnőjével megy szórakozni, kulturált kinézetű, átlagosan csinos, sokat mosolyog, látszik hogy nyitott az ismerkedésre, ugyanakkor a járásából, mozdulataiból az érződik, hogy nem könnyű préda. Vesződnétek egy ilyennel?


Életkor: 25-30 között. A helyszín egy étterem méretű klub.

Köszönöm a válaszokat!


2013. dec. 29. 18:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Odamennék, de nem tekinteném prédának. A lényeg, hogy jól el tudjunk beszélgetni. Csak akkor vesződés, ha egyikünk se érzi jól magát egymás társaságában. De akkor nyilván udvarias búcsút vennék és ennyi. :)
2013. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Már csak azt nem értem, hogy, mi a baj azzal, ha egy barátnővel megyek? Miért nem mennétek így oda valakihez?

2013. dec. 29. 19:10
 13/14 anonim ***** válasza:

Mert tegyük fel ott ültök és én VELED akarok beszélgetni.De akkor mit csinaljak a barátnőddel? Őt kihagyni bunkósag.Ha kettőtökkel beszélgetek akkor meg nőcsábásznak néztek.

Vagy egyszercsak elvonszol a barátnőd mert "Szomjas vagyok".


Szóval vagy ne lógjatok egymáson vagy ha ennyire akkor meg szexelj vele.

2013. dec. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz rá,még egy ember előtt is parázok ha tetszik a hölgy,nemhogy még kettő előtt,ráadásul senki nem akar kettő előtt beégni,ha esetleg neked nem tetszene a srác aki odamenne hozzád.Volt már részem benne,amikor így odamentem egy lányhoz,ketten voltak,nem tetszettem annak akinek szerettem volna és csúnyán megaláztak maradjunk annyiban.
2013. dec. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!