Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Odamenjek hozzá én?

Odamenjek hozzá én?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy éve járok gyülekezetbe, ahol van egy lány. Először észre sem vettem igazán, bár mikor találkoztunk, mindig nagyon kedvesen köszönt. (örülök, hogy látlak, miegymás - ettől zavarba is jöttem, csak egy köszönömre tellett)

Mostanában kezdtem rá inkább felfigyelni, mert végülis helyes, de visszafogott, nem sminkeli magát, ami igazán jó pont nálam és tényleg megbízható, rendes lánynak tűnik, akit tisztelni is tudnék és meg is tudnék benne bízni. A mai világban azt hiszem ezek olyan dolgok, amik a legtöbb lányban nincsenek meg, nekem viszont fontosak.


Viszont magammal nem vagyok elégedett, sem külsőre, sem belsőre...

Ő olyan családból származik, ahol mindenki vallásos, így egész biztos, hogy másképp gondolkodnak dolgokban. Ez nem baj, mert én is ezt az utat szeretném követni, de nem igazán tudom, hégy Én méltó lennék-e egy ilyen lányhoz.

(az én családomból csak én vagyok vallásos és még elég sok dologban kell változnom, hogy azt mondjam: elégedett vagyok a változással, a családom és a berögzült viselkedési formák miatt bizonyos dolgokban nagyon nehezen változom. Nevelést mint olyat, nem igazán kaptam.)


Többször azt vettem észre az elmúlt egy évben, hogy néha-néha nézett, vagy amikor segítettem valamiben az összejöveteli helyünknél, akkor pl volt, hogy a közelemben volt "véletlenül", mert hogy ugye semmi dolga nem volt ott, ahol én csináltam a dolgom.

Pár hete meg ültem a helyemen az összejövetel előtt és beszélgetett valakivel, de közben engem nézett néha-néha. Mögöttem nem állt senki, csak engem nézhetett.


Azóta viszont, bár kedvesen köszön továbbra is, ha találkozunk, nem igazán néz a szemembe. Másokkal nincs ilyen baja, ahogy észrevettem könnyen beszélget bárkivel, de nem igazán néz a szemembe. :( Mint ha zavart lenne a környezetemben. Talán irritálná a közelségem?


Szóval nem tudom, mit gondolhat rólam. Tetszik nekem, de nem tudom merjek-e... vagy inkább érdemes-e közelednem felé.


Ő azt hiszem 19/L, én nemsokára 23/F



2013. dec. 29. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem olvasom végig, mert hosszú, de menj oda hozzá, akármit is írtál ide.
2013. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 zotanbro ***** válasza:
100%
menj oda hozza mindenfelekepp
2013. dec. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
23 évesen lehetne annyi vér a pucádban hogy odamész hozzá!
2013. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a lány már megadta a megfelelő jelzéseket,így most rajtad a sor,hogy lépj felé.Szedd össze minden erődet és bátorságodat,menj oda hozzá,invitáld el valamilyen közös programra,eseményre.Mondd neki,hogy nagyon szimpatikusnak találod,és ha nem bánja,szeretnéd jobban megismerni.Aztán ha a válasza pozitív,a többi majd jön magától.A lényeg,hogy ne zúdíts rá érzéseket,csak szép fokozatosan,finoman közeledj felé.
2013. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudod... 23 éves, vagy nem... tapasztalatom nem igazán van. Sosem futottam a lányok után, sőt... sokáig nem is érdekelt a dolog. Az utóbbi időben változtam csak meg. Ez pedig nem olyan dolog, hogy "áh, nem sikerül, van ezer másik". Nem így tekintek rá.
2013. dec. 29. 19:56
 6/9 A kérdező kommentje:
#4, köszi. Ezzel már többre megyek. Valahogy én is így képzeltem el.
2013. dec. 29. 19:57
 7/9 anonim válasza:
100%
Menj oda hozzá, ha akarsz valamit tőle minél hamarabb, mert az hogy szemez veled, érdeklődik irántad stb. az azt jelenti, hogy tetszettél neki, de mivel egy évig nem léptél semmit így már feladta, de ha odamész könnyen lehet még belőle valami.
2013. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valószínűleg megpróbálkozom majd valamiképp...
2013. dec. 29. 20:00
 9/9 anonim válasza:
Mi lett a vége?:)
2017. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!