Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mindenki készül a szilveszterr...

Mindenki készül a szilveszterre, én meg ülök magamban. Irigykedve figyelem az embereket ahogy készülnek az estére, kozmetikus, bolt, ruha. Én meg magányos vagyok. Mit csinálják? 24/l

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 16:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyere el velünk ;)
2013. dec. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ma sok az ilyen kérdés így csak másolnom kell meg beillesztenem :)

Sajnos párommal nyáron szétmentünk azóta csak egy alkalmi kapcsolatom volt most pár hónapja semmi.

Barátok a családjukkal vannak vagy olyanokkal akiknek szintén családjuk van mert mindnek már gyereke van és egyedül nem mennek már el sajnos.

És így egyedül az ilyen családokkal elég kirekesztettnek érzem magam már más a téma meg minden egyéb.

1x idén elég volt ilyenben részt vennem.


Szóval otthon töltöm egyedül. Ma vettem sütiket 2 üveg bort, valami kaját még sütök azt annyi.

Ez van.

Kezdek öregedni :))

2013. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szexelj
2013. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Gyere velem, merre laksz?
2013. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 ha jókat sütsz, beszélgethetünk! :-) Kérdező te is írhatsz, ha gondolod..
2013. dec. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 WheneverYouWant ***** válasza:
39%
Keress egy 24f-et akinek szintén nincs kedve a szilveszteri bulizós részegedős baromsághoz. Pont meg is találtál.:)
2013. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem te vagy az egyetlen aki nem szilveszterezik sehol, de mindennek nézd a jó oldalát. Pihend ki magad, meg mondjuk tűzd ki magad elé a célod. Remélem segítettem... ja és én se szilveszterezek sehol csak itthon P
2013. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nincs senkid akkor: egy jó film ,pia ,kaja ,maszti alvást tudom tanácsolni

Egyszer már jártam úgy mint te és így kibírható volt

2013. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zakathol ***** válasza:

Én először azon gondolkoznék el, hogy miért nincsenek barátaim. Ha az megvan, akkor már azt is fogod tudni, hogy fiúd miért nincs.

Mert az, hogy nincs partnered az egy dolog, de itt az a fő probléma, hogy nincsenek barátaid akikkel el tudnál menni valahova.

2013. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én dolgozom:D Ha diák vagy, keress valami last minute melót, hátha van.
2013. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!