Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megismerkednék olyan lánnyal,...

Megismerkednék olyan lánnyal, aki szereti az értelmes, érzelmes, papucsnak való pasikat. Van itt ilyen?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 10:33
 1/5 anonim válasza:
Tudom nem ez volt a kérdés, de én is az ilyen pasikat szeretem. :D
2013. dec. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocsi, még reggel van, úgy olvastam, hogy Megismerkednétek nem pedig azt, hogy Megismernék. :D :)
2013. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első papucs kell neked, eléggé szomorú....


Amúgy sok ilyen lány van... de itt sokan azt hazudják ilyen meg olyan jön be és semmi köze a valósághoz...


Üdv.

Atti\22/F

2013. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Atti!


Egyáltalán nem szomorú, hogy papucs kell Neki, sőt! Sokkal több olyan Lány kellene, aki meri vállalni, hogy mire vágyik, mert mindenkinek van egy párja valahol, de ha maguk előtt is elhallgatják az emberek, hogy mi az, amire igazán szükségük van, mit keresnek, mitől lennének boldogok a lelkük mélyén, akkor eléggé lerontják az esélyét, hogy egymásra találjanak azok, akik illenek egymáshoz. És amúgy sem szép dolog beszólogatni, szóval ejnye-bejnye!

2013. dec. 31. 12:36
 5/5 anonim válasza:
Szégyellem de én is olyan vagyok nem dolgozom a pasim tart el sakkban tartom. pedig szerintem csúnya vagyok b ár ő se a legszeb. üdv:suzy drága :)
2014. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!