Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Van köztetek olyan...

Lányok! Van köztetek olyan aki ezt megtenné?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy ki szeretnék próbálni egy bizonyos sportkocsit,és az van tervbe véve,hogy leszólítok egy ilyen autó tulajdonost,hátha elvisz egy körre. Ismerőseim szerint hülyeség,úgyse visznek el,szerintem meg hülyeség lenne nem megkérdezni,úgyse veszíthetek semmit.


Viszont van egy dolog amivel jóval meg tudnám növelni a sanszomat a sikerre,nevezetesen az ha vinnék magammal egy értelmes csinos lányt,aki szintén előadná,hogy ő is ki szeretné próbálni :D


Egy lányt már fel is kértem erre,mondta,hogy gondolkozik rajta,de nem írt vissza utána hogy mi van.


Ti megtennétek ezt egy olyan srácnak aki kicsit is számít nektek vagy szimpatikusnak találjátok és tudjátok róla,hogy sokat jelentene neki?


Köszi a válaszokat ! :D



2014. jan. 1. 10:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Az autó egyébként :


[link]

2014. jan. 1. 11:03
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb sportkocsi általában 2 személyes. Ha valaki beszállhat, akkor nem te leszel az:)
2014. jan. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hülye lennék beülni egy idegen autójába...: D
2014. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak nem a Porsche barátom ;)
2014. jan. 1. 11:07
 5/17 anonim ***** válasza:

Csajt biztos találsz erre, de olyat aki odaadja a kocsiját kipróbálni már ha egyáltalán megáll nektek biztos nem.

Bérelj egyet egy napra azt kész.

2014. jan. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vezetni akarom !! Tudok vezetni , de ennél tuti megremegne a kezem :D:D Szerintem meg aki összehozott egy ilyen autóra valószínűleg van annyi érzelmi és értelmi intelligenciája , hogyha szépen elmondanám , hogy miért szeretném , (hogy nekem is ez a célom már régóta) akkor nem hiszem h elküldene a .....
2014. jan. 1. 11:11
 7/17 anonim ***** válasza:
Én biztos elkísérnélek,de azon összevesznénk,hogy melyikünk üljön be a sofőr mellé. :P
2014. jan. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Júj , de gonosz vagy utolsó !! :D Hát igen azt előre meg kéne beszélni :D
2014. jan. 1. 11:22
 9/17 A kérdező kommentje:

Jah , ha vki talál olyat , ahol lehet bérelni , azt szívesen fogadnám !


Kösz !

2014. jan. 1. 11:31
 10/17 BlackSword ***** válasza:
Mutass nmár egy képet ahol látszik, hogy az négy üléses... Mert én nagyon nem találtam olyat...
2014. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!