Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt egy értelmes lány...

Van itt egy értelmes lány akivel tudnék teljes mondatokban kommunikálni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 1. 15:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
mivan!
2014. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
89%
Túl nagyok az elvárásaid..
2014. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Természetesen, minden lehetséges.
2014. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
53%
Sajnos ez az elvárás meghaladja a fiatal magyar nők 95 százalékának a képességeit.
2014. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
57%
Szevasz sorstárs, csak nem téged is kikészítenek a 2 szavas válaszok, amikor Te veszed a fáradtságot, hogy írj neki szép kerek mondatokat?
2014. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Most tényleg. Hogy beszélgettek olyannal aki két szóban válaszol mindenre és semmi sem érdekli a szexen kívül?
2014. jan. 1. 15:42
 8/34 anonim válasza:

Igen vannak. Léteznek olyanok, akik képesek normális kommunikálásra. (Helyesen is tudnak írni egyrészt.)

Arról meg nem tehetnek ezek az emberek, hogy nem veszik észre őket, illetve nem becsülik meg.:)

2014. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

"Arról meg nem tehetnek ezek az emberek, hogy nem veszik észre őket, illetve nem becsülik meg."


Aki állandóan otthon ül, azt nehéz észrevenni. Továbbá akit nem becsülnek meg, az magának köszönheti, talán nem a helyi menőcsávót kellene párnak választani és meg lennél becsülve.

2014. jan. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

"Túl nagyok az elvárásaid.." - ment a zöldkéz


akkor én is valamit:

megkeseredett vagy! ne rinyálj! csalódtál a nőkben! ne általánosíts! nem ismersz! én ilyen vagyok, de te szóba se jönnél!


őszintén:

nincs, sem itt, se máshol, az ilyen lányokra naponta 5-10 kedves hazudozó jut, aki jóképűbb mint te és közelebb is lakik.

ráadásul a férfiak 1/3a értelmesebb a nők átlagánál, inenntől kezdbve ha nem átlagos vagy 100 alatti az iq, akkor a elgtöbb lányt ostobának fogod találni.


szerintem törődj bele hogy a nők többsége ostoba és használd őket szexre.

2014. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!