Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy 23 éves nő és egy 18 éves srác szimpatizálnak egymással?

Figyelt kérdés
Adnátok egy esélyt a dolognak?
2014. jan. 1. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Az még nem nő. A nő 25 felett kezdődik. Adnék.
2014. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én adok, de nem hinném hogy sokat számít:D
2014. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
68%

Nincs abban semmi rossz sem.

Én még nagyobb korkülönbségnél is adtam,szintén 18 évesen.

2014. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
23 évesen, diplomával a hátam mögött, főállásban már örülnék, ha nőnek tekintenél, köszi szépen :)))
2014. jan. 1. 22:45
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

"23 évesen, diplomával a hátam mögött, főállásban"


Pedig igaza van. 23 év meg diploma... én is 23, lassan 24 éves egyetemista vagyok és tudom, hogy mi megy az egyetemeken. Buli, felelőtlenség, ordenáré viselkedés, főleg a lányok részéről, ettől senki sem lesz felnőtt.

Főállás... És? Ettől leszel felnőtt? A korosztályom nőtagjai olyan messze vannak a nőtől, hogy az hihetetlen.


Egyébként kapcsolattal nincs semmi baj.

2014. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az nem olyan nagy korkülönbseg.en 19 voltam,mikor összejöttem a baratnömmel,ö 26 volt.annak mar 5eve,es meg mindig boldogitjuk egymast :)
2014. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség volt lelányozni. Hülyeség volt besértődni rajta.
2014. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem buliztam az egyetemen... De látom, itt mindenki jobban tud mindent (:

A mentalitásommal pedig semmi probléma, kedves 1. válaszadó, aki már a 2. "nem éppen kedves" privát üzenetét küldte el nekem. Itt válaszolnék: nem hiszem, hogy szánalmas, hogy 23 évesen 18 évessel foglalkozom. Te sem tudhatod, hogy mit hoz a holnap, kivel ismerkedsz meg. Nekem sem volt betervezve, sőt! 26-28 év alatt rá se néztem egy palira sem.

De értékelem az őszinteséged....

2014. jan. 1. 22:56
 9/12 A kérdező kommentje:

Semmi baj, törött szívű kisfiú! (: Ismerek egy jó pszichológust, aki szívesen lenyugtat. A továbbiakban nem szorulok rá a segítőkész válaszaidra, főleg úgy, hogy már az elejétől fogva magad ellen beszélsz. (lásd: "Adnék." privátban pedig azt írod: "Szánalomtenger", hogy 23 évesen 18 éves CSICSKÁVAL foglalkozom...)


Szép estét!

2014. jan. 1. 23:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Fasza, drukkolok nektek! :)


22N

2014. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!