Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok amikor egy duci pasi...

T.G kérdése:

Csajok amikor egy duci pasi elakar hívni titeket randira. DE nektek nem jön be a srác és ezért vissza utasítjátok ez eddig rendebe van. De miért kell megalázni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem aláztam meg senkit emiatt. Címezd annak, akinek szánod, ne a többi nőn töltsd ki a frusztrációdat, mert ez szánalmas!
2014. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tarnolf ***** válasza:
Mert sokan azt hiszik magukról (férfiak, nők egyaránt), hogy bármit megtehetnek és csak nekik vannak érzéseik és érzelmeik.
2014. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt úgy kipróbálnám egyszer. Kár, hogy nem merek elhívni senkit.
2014. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tarnolf ***** válasza:
3# Hívj el egy olyan lányt aki nem tetszik. Ki tudja, talán még össze is jöttök. (Itt olyan lányra gondolok, aki mondjuk nem egy bombázó, csak átlagos)
2014. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
első válaszoló: Akinek nem inge ne vegye magára
2014. jan. 2. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdésem: annak/azoknak aki(k) megalázott/megaláztak, ezt elmondtad ugyanígy? Mert ha nem, akkor mi értelme a kérdés kiírásának? Úgy érzem, a frusztrációd konkrét személy(ek)nek szól, ezt velük kellene megbeszélned szerintem!
2014. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én duci vagyok, sokszor lekoptattak már a csajok, de megalázni egyik sem alázott meg. Pedig "bomba" csajt is hívtam már el jó párszor...Kifogtál egy parasztot, nabumm, majd a legközelebbivel összejön, vagy legalább normálisan küld el.
2014. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hogy érted,hogy "megalázott"?


Amúgy igen,nem mindenki szokott ilyet csinálni.Szerintem az ilyen emberek egyszerűen önteltek,önzőek.És ezért.Mert csak magukra gondolnak.

2014. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!