Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Discoban ismerkedés?

Discoban ismerkedés?

Figyelt kérdés
sokat figyeltem már az embereket, de nem jövök rá, hogy hogyan lehet becsajozni diszkóban.próbáltam 2 lánynál egyiknél se sikerül..valaki elmondaná a titkot hogy miket kell bevetni stb.? önbizalomhiány van egy kicsi sajnos tudom ez az első és legnagyobb hiba, de valami segítséget kaphatok? mindent szeretnék emgtudni pl miről kell beszélgetni vele stb stb. bunkó kommenteket légyszi hagyjátok köszi

2014. jan. 2. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

ODAMÉSZ MONDOD KELL A SUNCUS

ELLENKEZIK

SZÁJBA VERED BETOLOD

PROBLÉMA MEGOLDVA

ÉRTED

2014. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha férfi volnál nem kérdeznél ilyeneket:) sárm, kisugárzás, magabiztosság,humor, műveltség, intelligencia stb..
2014. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én ált megkérdezem anyától, hogy hazavezeted a Q7 terepjárómat?

mert én már sokat ittam.

ennyi.

10ből 9 lány tud vezetni,és hazavisz, de utána ott is alszik.

2014. jan. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valaki itt egyszer írta,de nemtom, hogy diszkóban is használja-e, hogy megkérdezi, hogy hány óra:) Meg ezt vmi tippeknél írták 1X,hogy:"észrevetted már,hogy te vagy itt a leghelyesebb fiú/lány?":)
2014. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!