Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek valaha találok...

Szerintetek valaha találok olyan lányt, aki nem csak a belsőmet szereti, hanem a külsőmet is?

Figyelt kérdés
Sajnos túl könnyen kedvelnek meg a lányok, de amikor neten küldök képet vagy talizunk személyesen a legtöbbjük eltűnik örökre vagy csúnyán bánik velem, persze nagy ritkán udvarisan koptatnak le, de nem ez a jellemző a tinikél. Igazából az arcommal van a legnagyobb gond, különösen a nagy orrommal, elálló füleimmel. Néha látok szépet is magamban, a szemeim elég egyediek, nem tucatszem az tuti, egy lány már megnézte és maga sem tudta milyen színű, vele smároltam is, de sajnos ő az egyetlen, aki eddig elfogadott ronda srácként, bár neki is csak egy kis menetre kellettem, másra nem, inkább valami vörös gyerekkel jött össze végül. Néha a számat is szépnek látom, de gondolom egy szép szempár és egy csókos ajak nem elég a lányokhoz, hogy vonzódjanak űgy igazán hozzám testileg is ne csak bírjanak. Mert az nem nehéz, sok lány bírja a humorom például.
2014. jan. 3. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
sajnálom, de nem..
2014. jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem!
2014. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a kannibáloknál.
2014. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát talán beválna ha valami uj frizurát választanál, és ha jó stilusod lenne az segitene szerintem

egyébként ha tényleg el leszel keseredve akkor próbálkozz a csunyácska lányokkal

mást nem tudok :/

2014. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es amúgy jó vicc, de épp egy szép lánnyal smároltam és legutóbb is egy kövér, nem vonzó lány fikázta hogy milyen vékony vagyok. Szóval köszönöm nem kérek olyan lányból, aki nem vonz kicsit sem és még csak nem is kedves velem.
2014. jan. 3. 16:38
 6/9 anonim ***** válasza:
hát igen... személyiség nem a külsőtől függ, biztos találsz majd
2014. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok az zavar igazán, hogy mivel fiú vagyok folyton nekem kell kezdeményeznem és a lányok ezt is olyan csúnyán fogadják sokszor, nem, hogy csak annyit mondana, hogy bocsi nem vagy az esetem, hanem elkezdenek szabályosan csúfolni, kinevetni, megalázni, hogy fúj, de ronda vagy nevetnem kelle rajtad és hasonló megalázó, sértő megjegyezésekkel jönnek. Ez annyira fájó főleg, hogy én is sok olyan lánnyal találkozom naponta, aki nekem nem jön be mégsem szoktam sosem sértgegetni senkit sem pusztán a külseje miatt, arról nem tehet úgysem. A lányokál mégis ez van, mintha ők még élveznék is ezt, pedig nekünk fiúknak is van lelkünk és fájó az ilyen. Főleg, hogy mi fiú teperünk, kezdeményezünk a lányok meg csak fogadják a sok udvarlót. Nem azért kezdeményezek egy lánynál, mert elájultam a külsejétől, hanem azért, hogy meglássam a szép belsejét, ebben reménykedem, persze jó, ha külsőre is tűrhető, átlagos valaki, de nem az a lényeg, már rég rájöttem.
2014. jan. 3. 16:44
 8/9 anonim válasza:
hány éves vagy?
2014. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Küldj képet biztos nem vagy szörnyű
2014. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!