Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszem-e a Tanár Úrnak, ha?

Tetszem-e a Tanár Úrnak, ha?

Figyelt kérdés

Az órákon szinte csak nekem magyaráz, pedig a többiek is figyelnek. Állandóan mélyen a szemembe néz. Gyakran van, hogy 15-20 mp-t is folyamatosan szemezünk. Mindig figyeli, hogy mit csinálok, közben gyakran érinti meg az arcát. Mellkasa, válla, lábfeje felém fordul. Nagyon segítőkész velem szemben. Nyitott szájjal bámul és figyelmes. Ha járkálok követ a szemével. Gyakran oldalra fordított fejjel néz. Egyszerűen érzem, látom a kisugárzásán, hogy odavan értem. Ez nem egy tipikus tanár-diák kapcsolat. Mással nem bánik így.


Énis állandóan figyelem, nézek bele a szemébe. Nagyon tetszik nekem, mosolygok rá, oldalra fordítom a fejem. Tükrözöm a gesztusait, aktív vagyok az óráján, érdeklődök a tantárgya iránt. Több jelet is adtam már neki. Megkérdeztem, hogy van-e vkije és mondta, hogy nincs. Hetente csak egyszer van órám vele, de alig várom, hogy láthassam. Egyébként elég félénk a srác. Jövőre már nem fog tanítani.


Lécci normális válaszokat írjatok!



2014. jan. 3. 23:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
normális választ? a törvény tiltja
2014. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Kell az 5ös mi?
2014. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 xtazin ***** válasza:
100%
Ha a lábfeje feléd fordul, az szexet jelent, ez köztudott.
2014. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 Noydra ***** válasza:
100%
Korotok?
2014. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, ez tök gáz...
2014. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tuti hany eves? :P
2014. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
tanár úr bizony megfarkalna
2014. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Korotok?
2014. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vard meg, hogy ne tanitson, mert tanitvannyal nem lehet hivatalosan kapcsolata(lehet, hogy iskolassal se) es aztan lesz, ami lesz, de nem hiszem, hogy gyakori es tartos lenne a diak-tanar kapcsolat. Hany ev korkulonbseg van koztetek? Alaposan gondold at, hogy akarsz-e tole valamit, mert valoszinuleg nagyon megbanod.
2014. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
menj aludni kislány.. részeg vagy
2014. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!