Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne esetleg olyan koreai...

Lenne esetleg olyan koreai lány, aki szívesen megismerkedne egy 28 éves kulturált megjelenésű magyar sráccal?

Figyelt kérdés
Én 187 magas, 82 kg és kék szemű vagyok, hosszú távú kapcsolatot szeretnék, nagyon szimpatikusak a koreai lányok, ezért szeretnék egy ilyen kapcsolatot :)

2014. jan. 4. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Te is betegesen azt képzeled, hogy ez egy partnerkeresö?
2014. jan. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Vigyázz mert ha meg tudja Kim Dzsong Un hogy az ő csajaira pályázol, megetet a malacokkal!
2014. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nemtudommilyen válasza:
52%
Nem egyértelmű hogy magyar vagy? Minek kell odaírni? Meg gondolom mennyi koreai lány van itt gyakorin :D
2014. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Remélem észak koreai-t fogsz kifogni aki majd behúz a csőbe,és életed végéig követ fogsz törni a többi északi koreai politikai fogollyal eggyütt!
2014. jan. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem egyértelmű, lehetek más állam polgára is, attól még, hogy itt élek, vagy más származású. Csak gratulálni tudok a sok értelmes, okos magyar baromnak a jeles hozzászólásokért! Hajrá magyarok, hajrá magyarország, szégyen ország!
2014. jan. 9. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!