Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a legjobb társkereső most?

Melyik a legjobb társkereső most?

Figyelt kérdés
Ismerkedni szeretnék de nem igazán találtam olyan oldalt, ahol sokan is vannak fent és egyáltalán aktív még. Tudtok ilyen oldalakat? A találka.hu és társaik sajnos már alig látogatottak, legalábbis ahogy nézegettem a legtöbb felhasználó nagyon rég lépett már be oda. Van még olyan társkereső ami esetleg felkapott?

2014. jan. 4. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2014. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

én azt vettem észre, hogy a társkereső oldalak kezdenek kihalni. Ugyanazok vannak fent az oldalakon akik már több éve regiztek és nem törölték magukat.

Újakból nagyon kevés van. Kár mert én is most szántam el magam rá, hogy beregisztrálok egy-két helyre, de olyanok vannak csak ahol vagy mindenért fizetni kéne, vagy az ingyenes oldalakon alig van pár nő.

2014. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyetértek, ugyanaz a bagázs van fenn mindenhol, és rémesen egysíkú mindegyik.
2014. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is fent vagyok már rég óta de hiába nem akar ismerkedni senki. Akár fent sem lennék. Nincs egy nő sem aki komolyan akar párt találni.
2014. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok olyan nő van aki komolyan akar párt találni, csak sajnos a kis idióta fruskák miatt általánosítanak a pasik. Én pl nem kalandozni akarnék, de hiába ha minden pasi lukra játszana.
2014. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!