Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mennyi idő után jönnétek...

Ti mennyi idő után jönnétek össze valakivel? Mennyi az a minimum idő ami kell hozzá, hogy elkezdjetek valakivel egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Pár hónapja,beszélgetek egy sráccal napi szinten,azóta már nagyon sokat találkoztunk,főleg most a szünetben.Vele olyan felszabadultnak érzem magam,mindig nevetünk és nagyon jól elvagyunk.Csók is volt már és be kell vallanom az ex barátommal (Aki mellesleg az első igazi szerelmem volt ) sem volt ennyire jó soha sem a csók.Bár tudom,ez lehet egy véletlen is.Nagyon ragaszkodó típus vagyok és hamar megszeretek valakit,ez sokszor csalódáshoz vezet ezért is érdekelne mások véleménye.Még azt is hozzátenném,hogy az exemmel 3 hónap után jöttem össze,később egyre jobban megismertük egymást,összeszoktunk és másfél évig voltunk együtt.Mit tanácsoltok?Ismerjem meg jobban vagy kockáztassak,hiszen bármi lehetséges mint az exemnél?!
2014. jan. 4. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem időtől függ. Ha azt érzem, hogy szerelmes vagyok, akkor akár azonnal. Ha nem, akkor egyáltalán nem.

A páromnál egy hét után azt éreztem, hogy kell nekem, akarom, mellette szeretnék élni, ő A férfi az életemben. Nem is vártunk sokat.

Az exemmel évekig tartott, mire egyáltalán érdeklődni kezdtem iránta. Szóval ez egy elég sokváltozós egyenlet.

2014. jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:)
2014. jan. 4. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!